خانه »» پخش تراکت در تهران

پخش تراکت در تهران

پخش تراکت در تهران

همانگونه که می دانید توزیع تراکت بهترین روش تبلیغاتی محلی است. اگر شما دارای کسب و کار نو پا و یا قدیمی در شهر تهران هستید و نیاز به این دارید که خدمات و محصولات خود را به مشتریان خود معرفی کنید بهترین روش تبلیغاتی محلی تراکت و بروشور سایر اوراق کاغذی است. به این دلیل که برای مثال یک رستوران در یک محله شهری به راحتی با توزیع 1000 عدد تراکت میتواند در محله خود بازاریابی کند ولی تصور کنید بخواهد روش های اینترنتی در شبکه اجتماعی را داشته باشد که برای این مورد های محلی کم بازده تر و پر هزینه تر می باشد.

لطفا قبل از تماس فایل صوتی زیر در خصوص پخش اوراق کاغذی را گوش بدید. تشکر

بهترین روش توزیع تراکت چیست؟

بهترین روش پخش تراکت با توجه به تجربه در امر تبلیغات محلی و کاغذی روش ترکیبی ( جسباندن – درب منازل – روی برق پاک کن خودرو ها) به صورت همزمان بهتر از انجام یک مورد تنها برای مثال چسباندن به دیوار است که معمولا توسط شهرداری جمع اوری می شود.

پخش تراکت در تهران

راهکارهای طلایی برای بازدهی بیشتر از تبلیغات تراکتی و کاغذی

با توجه به تجربه چند ساله در امر تبلیغات محلی به این نتیجه رسیده ایم که مشکل اصلی پخش نادرست تراکت و یا کارت ویزیت … از توقعات و حتی رفتارهای مشتریان ناشی می شود و اکثرا در مقابل راهنمایی های ما مقاومت می کنند که در ادامه مثال های ملموسی از این تجربیات خواهم گفت:

1- اولین مورد مقاومت مشتریان در برابر افزایش قیمت پخش تراکت

همان طور که همه شما عزیزان اطلاع دارید کشور ما ایران و به خصوص شهر تهران سالانه تورم 50 تا 100 درصدی را دارد و هزینه های سکونت تغذیه و جابه جایی در این سالها 2-3 برابر شده است و برای مثال یک مشتری صاحب رستوران در غرب تهران که خودشان افزایش 150 درصدی در قیمت هایشان داشته اند در برابر 30 درصد افزایش قیمت پخش مقاومت دارند و با رفتار نامناسب و اصرار برای تخفیف باعث قطع همکاری می شوند. که بعد از یکماه تجربه ناموفق و خسارت زیاد با نیروهای غیر متعهد ارزان قیمت درخواست همکاری مجدد می کنند. باید به این نکته توجه بفرمایید که افزایش قیمت با توجه به تورم جامعه در خدمات پخش طبیعی است.

2- رفتار نامناسب مشتری با نیروی پخش تراکت

متاسفانه در این سالها بسیار شاهد بوده ایم که رفتار ناشایستی با نیروهای پخش صورت می گیرد و در هنگام تحویل تراکت با بی احترامی و توهین کار تحویل می دهند که این امر باعث می شود که نیرو با حس تنفر کار را شروع کند و هیچ تعهدی به کار نداشته باشد و کار را با کمترین کیفیت انجام دهد. در صورتی که احترام به یک کارگر باعث تعهد بیشتر و تلاش برای رضایت بیشتر صاحب کار می شود سعی کنید به این توصیه بنده عمل کنید

( 5 دقیقه برای نیرو پخش احترام بگذارید تا چند ساعت برای کسب و کار و تبلیغات شما ارزش قائل باشند و تلاش کنند ) 

3-عدم برنامه ریزی و اهمیت برای روز تبلیغات

اگر به دنبال بهترین نتیجه هستید باید وقتی برای سرکشی و بررسی کار در نیم ساعت اول شروع پخش بگذارید تا از صحت توزیع مطالبق نظر خودتان اطمینان داشته باشید. روزی که شما تبلیغ می کنید مهمترین روز است ولی متاسفانه در جواب ما مشتریان می گویند که اگه وقت داشتم خودم پخش می کردم .

4- پیشنهاد مشتریان به نیرو برای دور زدن شرکت پخش تراکت

بعضی مشتریان به نیروهای تراکتی پیشنهاد دور زدن شرکت را با قیمت کمتر در روزهای اینده می کنند در صورتی که باید بدانند که نیروی که به مجموع خیانت می کند در قبال شما و تراکت های تبلیغاتی هم تعهدی ندارد و در ادامه خسارت جبران ناپذیری هم به شما خواهد زد.

دریافت لیست قیمت و هزینه پخش تراکت

تعرفه پخش تراکت

پخش کارت ویزیت و تراکت در تهران 100 درصد تضمینی و نظارت شده در همه مناطق شمال تهران

پخش بروشور – تراکت و کارت ویزیت به روشهای مختلفی انجام میشود شرکت تبلیغاتی تراکتی دارای تجربه بسیار بالا در امر پخش تراکت بوده است.

تبلیغات کاغذی تراکت در تهران

در دنیای رقابتی امروز، صاحبان کسب‌وکار برای معرفی محصولات یا خدمات، افزایش فروش و برندینگ از انواع روش‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند.

پخش تراکت پخش تراکت تهران

تبلیغات به روشهای گوناگونی انجام می شود می توان تبلیغات را در شبکه های اجتماعی انجام داد ولی یک  روش تبلیغات کاغذی توزیع کارت ویزیت و تراکت است. که طبق تجربه اکثر مشتریان اطلاع رسانی محلی بسیار سریع دارد و در جذب مشتری کسب کارهای محلی و منطقه ای در تهران صد در صد کارامد بوده که رستورانها فست فود و فروشگاه های کوچک و بزرک آرایشگاه های زنانه و مردانه – مدارس و مهد کودک ها و مطب پزشکان نمونه های بسیار موفق هستند.

تراکت پخش کن ساعتی چاپ تراکتطراحی تراکتمشتریان ما

تراکت

در پخش تبلیغاتی تراکت هدف فقط پخش تراکت نیست زیرا اگر تراکت به دست مشتریان خود نرسد و یا دیده نشود یک نوع دور ریز پول به حساب می آید و باید در مکان و زمان مناسب توزیع گردد. و متناسب با شرایط و ساعات مناسب روز باشد

جذابیت تبلیغات تراکتی به خاطر زود بازده بودن و کم هزینه بودن آن است بنابراین پخش تراکت بسیار مهم است که با چه روشی انجام شود و گرنه جز هزینه و نا امیدی نتیجه ای به دنبال نخواهد داشت.

شرکت تراکتی

مجموعه تراکتی با سابقه 5 ساله در حوزه پخش تراکت و اوراق کاغذی در تهران فعالیت می کنند. و خدمات متنوعی بسته به مناطق هدف انجام می دهد و سعی می کنند، تا رضایت مشتریان خود را به ارمغان آورند. برخی از شرکت ها برای این موضوع افرادی را استخدام می کنند تا برای پخش تراکت از آن ها استفاده کنند. اما شاید کمتر به نحوه توزیع اوراق تبلیغاتی توجه شده است. بسیار اتفاق افتاده است که از پخش تراکت های تبلیغاتی، خروجی مطلوبی حاصل نشده است که مجموعه تراکتی بالاترین تلاش خود را در جهت پخش صحیح و هدفمند می کند. و میتواند مشاوره مناسبی را نیز به شما در این زمینه انجام دهد.

پخش تراکت در شهرک غرب تهران

برای موفقیت در تبلیغات تراکتی بهتر است که محله ای که قرار است در آن جان تبلیغات تراکتی انجام دهیم را به بهترین نحو بشناسیم بدانیم در کدام موقعیت جغرافیایی است .

دسترسی به آن چگونه است که مشتریان از چه مسیرهای به ما دسترسی خواهند داشت که در آن محدوده ها تبلیغات کنیم. همان گونه که می دانید تهران شهر پرترافیکی است و برای مردم بسیار سخت است که از شرق تهران به غرب تهران بییاییند .

مگر این که شما چنان امتیازاتی داشته باشید که باعث جذب مردم از شرق به غرب تهران شوید. تخفیفات همیشه برای مردم جذاب بوده و باعث جذب مردم می شود بهتر است اگر تخفیف یا حراجی دارید در تراکت خود این موضوع را درج کنید که مشتریان زیادی را جب کنید و یک تبلیغات موفق داشته باشید.

بهتر است که یک شناخت کلی از شهرک غرب داشته باشیدم که بتوانیم تبلیغات درست و اصولی در شهرک غرب داشته باشیم .

پخش تراکت در شهرک غرب تهران تراکت پخش کن در شهرک غرب تهران

تراکت پخش کن در شهرک غرب

شهرک غرب همان گونه که می دانید یکی از مناطق شهر تهران است که در شمال غربی این شهر و در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است.

این منطقه به دلیل داشتن شهرسازی مدرن، خیابان‌کشی‌های عریض و استاندارد، تراکم جمعیت پایین، آب ‌و هوای پاکیزه، امکانات رفاهی و درمانی، خانه‌های ویلایی با معماری متفاوت و دسترسی آسان به شریان‌های اتوبانی شهر، به یکی از گرانقیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران بدل شده‌است بنا براین در این منطقه مسکونی باید اصول تبلیغات تراکتی که مناسب مناطق مسکونی است را در نظر گرفت

پخش تراکت در مجتمع‌های تجاری بزرگ شهرک غرب

برای یک تبلیغات ویژه و موفق بهتر است که مناطق تجاری هر منطقه را شناخت زیرا تبلیغات در این مناطق بسیار تاثبر گذار است مجتمع‌های تجاری بزرگ در شهرک غرب از مشهورترین مراکز خرید تهران هستند و خریداران بسیاری را از محلات دیگر تهران جذب کرده‌اند.

در این مجتمع‌ها انواع کالاهای مصرفی با برندهای مختلف سراسر جهان به فروش می‌رسد. وجود فروشگاه‌های ارائه‌کننده مدهای جدید پوشاک یکی از عوامل جذب خریداران فرامحلی ای مراکز است

این یعنی تعداد کسانی که به اینجا می آیند زیاد است و یک تبلیغات تراکت خوب می توان در این مراکز انجام داد این گونه فروشگاه‌ها قدرت تأثیرگذاری چشمگیری روی نحوه پوشش مردم تهران دارند، از این رو همیشه مورد توجه تولید کنندگاه عمده و طراحان مد بوده‌اند. البته نهادهای دولتی نیز به خاطر این خاصیت، همواره سعی در کنترل این فروشگاه‌ها داشته‌اند.

تراکت پخش کن حرفه ای در شرق تهران (تهرانپارس – نارمک – تهران نو…)

شرکت تبلیغاتی تراکتی به شما پیشنهاد می کند که اگر می خواهید تراکت در تهرانپارس پخش کنید و یا اگر نیاز به تراکت پخش کن در میدان گرگان دارید و یا در حشمتیه و یا مجیدیه و شرکت نوپا در نظام آباد هستید بهترین روش تبلیغات تراکتی است.

برای پخش تراکت های تبلیغاتی خود در شرق تهران بهتر است که با شرکت تراکتی تماس حاصل فرمایید شرکت دارای تراکت پخش کن خانم و آقا می باشد که دارای مهارت تجربه بالا در امر تبلیغات تراکت می باشند.

پخش تراکت در شرق تهران به صورت تضمینی و بدون دورریز تراکت های خود را به شرکت تراکتی بسپارید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید.با شرکت تراکتی برند شدن را تجربه کنید.

برای دریافت اطلاعات و هماهنگی های لازم با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

تراکت پخش کن شرق تهران

شرق تهران محدوده‌ای از تهران است که در شرق این شهر و نواحی متمایل به آن قرار دارد. در تهران علاوه بر تقسیمات منطقه‌ای از لحاظ عموم و همچنین ادارات و مراکز دولتی تهران به مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز و نظایر آن تقسیم می‌گردد.

از نواحی و محله‌های معروف شرق تهران که بیشترین مشتری پخش تراکت را داشته ایم می‌توان به موارد اشاره کرد:

پاسداران (متمایل به شمال شرق) – هروی – ساقدوش رسالت  خیابان هنگام – تهرانپارس حکیمیه تهران نو
شمیران نو محله دلاوران خیابان سراج – استخر -اطراف میدان امام حسین – افسریه – مسعودیه – شهرک والفجر
پیروزی خیابان دماوند چهار راه تلفنخانه هفت حوض لویزان قاسم‌آباد پدر ثانی تسلیحات وحیدیه اصفهانک
حشمتیه نارمک خاک سفید سرخه‌حصار شمس‌آباد مجیدیه قنات کوثر  نظام‌آباد آهنگ غربی آهنگ شرقی
شقایق

تراکت پخش کن برای شهرک های صنعتی تهران

با توجه به افزایش هزینه جا به جایی در سالهای اخیر و مشکلات پخش در این شهرک ها برای اعزام تراکت پخش کن فقط نیروی اقا در نظر میگیریم و حداقل 30 هزار تومان تا 100 هزار تومان هزینه ایاب ذهاب + هزینه پخش محاسبه و 50 درصد هزینه قبل از اعزام باید واریز گردد

اسامی شهرکهای صنعتی که خدمات ارائه می دهیم

عبـاس آبـاد – اشتهـارد – شمس آبـاد مجتمع صنعتی خاوران – مجتمع صنعتی بهارستان – لپه زنک – خیر آباد -توتک جاده امام رضا-علی آباد(پایتخت)- فجر

چرم شهر و سالاریه خوارزمی – پیشوا

تهران پارس (جاده اتحاد)-شهرک جاجرود -چهاردانگه

نظرآباد – فیروزکوه دماوند -نصیر آباد پرند – پاکدشت – جــنت آبــاد – ایــوانـکی

قیمت پخش تراکت در تهران | هزینه تعدادی و ساعتی

پخش تراکت در ولنجک تهران تراکت پخش کن در ولنجک تهران

قیمت پخش تراکت در تهران و تعرفه نیرو تراکت پخش کن روزانه به صورت تعدادی و ساعتی روزمزد در سال ۱۴۰۳ لطفا قبل از تماس فایل صوتی زیر در خصوص پخش اوراق کاغذی را گوش بدید. تشکر هزینه پخش تراکت A6 یکی از معمول‌ترین و پرکاربردترین اندازه‌های تبلیغات تراكت، سایز A6 است که بسيار شبیه به اندازه‌های كاغذ یک کارت ‌پستال ۱۴٫۸ سانتیمتردر ۱۰.۵ سانتیمتر است.  قیمت پخش تراکت درب منازل و روش ترکیبی ۱۰۰۰ عدد تراکت A6 = تماس بگیرید روش ترکیبی در تبلیغات کاغذی تراکتی به مفهوم استفاده از همه یا چند روش های توزیع اوراق کاغذی به صورت همزمان است روش های مرسوم مثل چسباندن با چسب کاغذی بر روی درب منازل شرکت ها و روی دیوار ‍- دادن دست مردم – قرار دادن روی برف پاک کن ماشین ها و قرار دادن لای درب و باکس پستی است  قیمت چسباندن تراکت درب منازل ۱۰۰۰ عدد سایز …

ادامه نوشته »

پخش تراکت در پردیس | تراکت پخش کن

پخش تراکت در پردیس | تراکت پخش کن مجموعه تراکتی در شهر جدید پردیس نیز خدمات پخش تراکت ارائه میدهد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید پخش تراکت در پردیس پَردیس مرکز شهرستان پردیس یکی از نوین شهرهای ایران است که برای اسکان سرریز جمعیت تهران ساخته شده است. نوین شهر پردیس در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده است. شهرستان پردیس، نخست در آذر ماه ۱۳۹۱ متشکل از بخش‌های بومهن و جاجرود در تابعیت استان تهران ایجاد شد. تصویب تشکیل شهرستان پردیس در جلسه هیئت دولت، بنا بر پیشنهاد وزارت کشور و استانداری تهران و در راستای سومین سفر استانی رئیس‌جمهور به تهران صورت پذیرفت. براین اساس پردیس پانزدهمین شهرستان استان تهران شد. شهرستان پردیس با مساحت ۲۷۶ کیلومترمربع از ۵۵ آبادی، روستا، نواحی کارگاهی، مناطق زراعی و دو شهر پردیس و بومهن تشکیل‌شده است. محدوده جغرافیایی این شهرستان از روستای «تلو» در «سرخه حصار» آغازشده و تا …

ادامه نوشته »

پخش تراکت انتخابات در تهران ۱۴۰۲

پخش تراکت انتخابات در تهران

پخش تراکت انتخابات در تهران ۱۴۰۲ بهمراه چاپ فوری | انجام تبلیغات موثر  هرچه به زمان انتخابات مجلس نزدیکتر می شویم  نیازهای تبلیغاتی نمایندگان شورای اسلامی و مجلس میان دوره ای به تبلیغات گسترده بیشتر نمایان می شود. باید تراکت و بروشور زببا و ساده طراحی و چاپ شود و چاپخانه منظم و با کیفیت امر چاپ را انجام دهد که در این امر چاپخانه مجموعه تراکتی بهترین کیفیت را ارائه میدهد. برخی ویژگی های تبلیغات کاغذی مناسب: شعار انتخاباتی مجلس در تراکت و اوراق کاغذی: هر نماینده ای متناسب با دغدغه های شهر خود می بایستی شعاری داشته باشد و بهترین شعار باید تقریبا دارای ویژگیهای باشد که ما در اینجا مطرح می کنیم. ویژگیهای شعار انتخاباتی : ۱- به صورت مثبت با افعال مثبت باشد. ۲- شعار می بایست کوتاه باشد. ۳- ندایی از یک شکوفایی و تغییر را داشته باشد. ۴-از یک آهنگ و تراز متنی برخوردار …

ادامه نوشته »
خانه تعرفه تماس با ما طراحی سایت استخدام
تماس با ما 09936816549