خانه »» استخدام تراکت پخش کن »» استخدام تراکت پخش کن تهران به صورت نیمه وقت

استخدام تراکت پخش کن تهران به صورت نیمه وقت

استخدام تراکت پخش کن تهران

پخش تراکت در تهران

استخدام تراکت پخش کن به صورت نیم وقت در تهران

برای تکمیل تیم پخش تراکت در روزهای پیک هفته به تعدادی تراکت پخش کن در شهر تهران و کرج برای همکاری با شرکت توزیع تراکتی نیازمندیم متقاضیان عزیز مشخصات خود را ارسال کنید

– تلگرام  و یا در قسمت ارسال نظر در پایین همین مطلب مشخصات در خواستی را ارسال بفرمایید ( استخدام پخش کن تهران)

لطفا مشخصات زیر را فقط ارسال بفرمایید

۱- نام و نام خانوادگی

۲- سال تولد

۳- محل سکونت

۴-ساعات و روزهای مورد نظر برای همکاری

۵- مدت زمان تجربه کاری پخش تراکت

۶- قیمت پیشنهادی برای پخش هر ۱۰۰۰ تراکت

متقاضیان لطفا فرم زیر را نیز تکمیل بفرمایید

تماس با ما

مقایسه منازل جنوب و شمال تهران

اما برای پخش تراکت در لای درب منازل، باید بدانید که کدام منطقه را نیز انتخاب کنید. اگر مخاطب هدف شما بومیان یک منطقه هستند که باید در همان منطقه پخش تراکت را انجام دهید. اما اگر فرقی نمی کند افراد کدام منطقه از خدمات شما استفاده کنند، باید بهترین مناطق را انتخاب کنید. در ادامه قصد داریم مناطق شمالی و جنوبی تهران را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم که کدام یک از آن ها برای پخش تراکت بهتر و مفیدتر هستند. ( استخدام تراکت پخش کن تهران )

بخوانید:  تراکت پخش کن کرج | شرکت پخش تراکت شهر کرج استان البرز

جنوب تهران

خانه هایی که در شمال تهران واقع شده اند بسیار متفاوت با سایر مناطق هستند، همین تفاوت در افراد آن منطقه نیز وجود دارد. اما معمولاً افراد جنوب تهران تبلیغ پذیرتر هستند و انعطاف بیشتری دارند و در برابر تراکت های لای درب منزل مقاوت نشان نمی دهند.

وقتی تراکتی را لای درب منازل می بینند آن را مطالعه کرده و اگر نیاز نداشته و یا توان خرید نداشته باشند، گاهی از این کاغذها به عنوان چک نویس استفاده می کنند. حتماً دیده اید بچه هایی که در کوچه بازی می کنند، مشتاق گرفتن اوراق تبلیغی از شما هستند، یا افراد میان سال در حین توزیع مویرگی از شما درباره موضوع آن کارت تبلیغی پرس و جو می کنند.

بخوانید:  تراکت پخش کن ساعتی در تهران

خانه های جنوب تهران معمولاً با متراژهای خیلی کم کنار هم هستند. این اتفاق باعث شده است که منازل به هم نزدیک تر باشند و از حجم کاری تراکت پخش کن ها در پخش مویرگی کم شود.

اصولاً نیروهای پخش، جنوب شهر را به دلیل شیب کم و خانه های به هم نزدیک که باعث می شود اوراق تبلیغاتی شان زود تر تمام شود، بیشتر ترجیح می دهند.

پخش تراکت شمال تهران

همان طور که گفتم شمال تهران شیب بسیار زیادی نسبت به جنوب دارد و این باعث خسته شدن تراکت پخش کن می شود. به علاوه این که خانه های بخش شمالی تهران فاصله های بسیار زیادی از هم دارند و کار رفته رفته برای تراکت پخش کن سخت تر می شود.

از همه این ها گذشته، افرادی که در بخش شمال تهران زندگی می کنند، به دلیل اوضاع مالی مناسب شان مشتری های خوبی برای فروشنده ها هستند. این عامل باعث شده که تبلیغات زیادی در شمال شهر انجام شود و این خود به خود افراد آن منطقه را از تبلیغات دل زده کرده و مایل به دیدن تراکت های تبلیغی درب منازل شان نباشند.

بخوانید:  استخدام پخش تراکت در تهران

کسانی که پخش تراکت در منازل این مناطق را انتخاب می کنند، باید توجه کنند که این افراد بسیار محتاط نسبت به خرید کردن هستند؛ پس باید قیمت متناسب با محصول باشد تا بازخورد مناسبی گرفت.

در تابستان توزیع کننده کارت های تبلیغی ترجیح می دهد که در شمال تهران این کار را بکند. زیرا در این فصل هوای این منطقه بسیار مناسب است و تراکت پخش کن به خاطر هوای خوب شمال تهران ترجیح می دهد تا حتی سختی شب را هم تحمل کند.

تهران تراکت

 

استخدام تراکت پخش کن

 

 

User Rating: 4.84 ( 5 votes)

3 دیدگاه

 1. نوح اسلامی

  یشنهادی ۵۰ هزار تومن. هر روز هفته جز شنبه و یکشنبهنامخانوادگی: اسلامی. محل سکونت : تهذت. نواب. تاریخ تولد ۱۳۶۴٫ قیمت

 2. علی اصفهانی

  پیشنهادیم ۸۵۰۰۰کم تر ارزش کارم میاد پایین وزحمت که میکشم به نظرم ۸۵مکفی ارزش کار پایین نمی
  اد

 3. حسن حعفری

  سلام
  حسن جعفری
  ۱۳۸۴
  هفت حوض
  تقریبا تمام روز های هفته
  دو ماه
  طبق تعرفه خود سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تعرفه تماس با ما طراحی سایت استخدام
تماس با ما 09936816549