خانه »» پخش تراکت در تهران »» پخش تراکت به صورت حرفه ای در تمام مناطق تهران

پخش تراکت به صورت حرفه ای در تمام مناطق تهران

پخش تراکت به صورت حرفه ای در تمام مناطق تهران

پخش تراکت در سراسر تهران

پخش تراکت در تهران بدون دور ریز تراکت پخش کن وتعرفه پخش تراکت ، امروزه با وجود شیوه های تبلیغات بسیار و متعدد شیوه پخش تراکت و کارت ویزیت و…
پخش تراکت تضمینی در شهر تهران
تراکت پخش کن | قیمت پخش تراکت تبلیغاتی
تراکت پخش کن | توزیع اوراق تبلیغاتی تضمینی
شرکت پخش تراکت | پخش تراکت بدون دور ریز

تهران تراکت

تماس با ما

 روش های پخش تراکت

  • چسباندن تراکت با پسب سیریش یا اسپری
  • گذاشتن تراکت داخل نایلون و پخش به مغازه دارها
  • چسباندن تراکت کنار آیفون (باچسب کاغذی)
  • چسباندن تراکت روی زمین
  • پخش تراکت لای برف پاک کن ماشین
  • پخش تراکت به صورت دست به دست
  • پخش تراکت لای درب منازل

۱ . چسباندن تراکت با چسب سیریش یا اسپری

در این روش تراکت پخش کن با شناسایی حرفه ای بازار هدف و شناخت کامل از رفت و آمد های خیابان های مد نظر، در نهایت خیابانی را که از همه لحاظ به خواسته ما نزدیک تر باشد را انتخاب می کند و شروع به چسباندن تراکت های مشتری با فاصله مناسب و بهینه می کند. اما از آنجا که تراکت را با چسب اسپری و بسیار قوی به دیوار می چسباند، احتمال انجام پیگردهای قانونی به دلیل اثری که چسب بر دیوار می گذارد بسیار زیاد است و همچنین اگر این روش پخش به صورت بهینه و درست و در مسیر و یا در زمان درست انجام نشود، تراکت های ما خیلی زود دچار سرنوشت شوم کنده شدن از دیوار به دست کارگران شهرداری می شوند!

پس باید در چسباندن تراکت های خود به دیوار سعی کنید دقت بیشتری را به کار ببرید و به صورت بهینه این کار را انجام دهیم.

البته دقت کنید که این دلایل باعث نشود که شما از پخش تراکت با این روش منصرف شوید! چرا که همان گونه که در سطح شهر می بینید، اکثراً این کار را انجام می دهند و اتفاق خاصی هم برایشان نمی افتد! چرا که آن ها حرفه ای هستند و می دانند که باید در کجا تراکت های خودشان را توزیع کنند. شما هم اگر از یک فرد با تجربه کمک بگیرید، حتماً خواهید دانست که در چه زمان ها و چه مکان هایی باید با هر شیوه ای تراکت های خود را بچسبانید یا پخش کنید.

 

۲ گذاشتن تراکت داخل نایلون و پخش به مغازه دارها

مطمئناً یکی از روش هایی که همه افراد با آن مواجه شده اند، تراکت هایی است که پس از خرید از فروشگاه درون کیسه های خرید پیدا می شود. این روش پخش تراکت صرفاً برای کسب و کار های محلی مانند فروشگاه های مواد غذایی بازخورد خوبی را به همراه دارد. مثلاً شما اگر دارای یک فروشگاه تازه تاسیس در یک محله با فضای بسته هستید، می توانید تراکت خود را درون کیسه های خرید دیگر فروشگاه ها در همان محله قرار دهید و همین اتفاق، خودش می تواند به شناخته شدن بیشتر کسب و کار شما در آن محل کمک کند.

بخوانید:  طراحی و چاپ و پخش تراکت طلایی در تهران

۳ چسباندن تراکت کنار آیفون (با چسب کاغذی)

حتماً تا به حال زمانی که قصد فشردن دکمه آیفون منزل خود را داشته اید، با این صحنه مواجه شده اید که یک تراکت با یک چسب کاغذی در کنار آیفون شما قرار گرفته است. اکثر افراد در قرار گیری با این صحنه سه حالت از خود نشان خواهند داد

دسته اول که شامل اکثریت افراد می شود ترکت را جدا کرده و آن را مطالعه می کنند.

دسته دوم پس از یک نگاه سطحی از آن عبور می کنند و حالت خاصی از خود را نشان نمی دهند.

ولی دسته سوم پس از یک نگه سطحی به این تراکت ها آن را جدا نموده و بر روی زمین می اندازند!

دقت کنید که این سه رفتار که افراد نسبت به تراکت شما نشان می دهند بستگی به طراحی و المان های تراکت شما دارد. یعنی هر چقدر برگه های تبلیغاتی شما جذاب تر و گیراتر باشند، احتمال خوانده شدن آن ها هم بیشتر است.

رفتار افراد در برابر تراکت، به طراحی آن بستگی دارد

۴ چسباندن تراکت روی زمین

در این روش پخش یعنی چسباندن بر روی زمین از تراکت های پشت چسب دار استفاده می کنیم که مطمئناً هزینه بالاتری را هم در چاپ تراکت و هم در پخش شامل خواهد شد.

در این روش به این دلیل که تراکت در سطح پیاده رو چسباندن می شود، افراد وقت زیادی را برای مطالعه نخواهند داشت و ما قصد داریم توجه مشتری را به این تراکت جلب کنیم؛ پس اولین نکته که باید به آن توجه شود استفاده از ۲ تا ۳ کلمه ساده و روان است که بتواند به طور کامل منظور ما را به مخاطب هدف برساند و آنها را جذب خود کند.

از جملات با فونت کوچک و توضیحات کامل حتماً بپرهیزید؛ زیرا همان طور که گفتم این دست از تراکت ها به صورت لحظه ای می باشند و افراد فقط از آن ها عبور می کنند. یکی از بهترین روش های استفاده از این تراکت ها همزمان سازی می باشد؛ یعنی در کنار پخش تراکت های برچسبی شما، می توانید از تراکت های معمولی به صورت تک چسب بر روی دیوار استفاده کنید و بیشترین بازخورد را داشته باشید. چرا که مردم حتماً یا هر دوی آن ها را خواهند دید و در ذهن آن ها ماندگار می شوید، و یا حداقل چشمشان به کی از آن ها خواهد افتاده و شما هم به هدف خود که ماندگار شدن است می رسید.

در این شیوه پخش تراکت ، بازار هدف شما با دیدن تراکت های کف پیاده رو جذب شما می شود اما راه ارتباطی ندارد. اما اگر بر روی این دسته از تراکت ها شماره خود را وارد کنید، تعداد نفرات کمی به آن توجه می کنند؛ شما دقیقا در این زمان با پخش تراکت های چسبی و یا دست به دست راه های ارتباطی را پیش روی مخاطب خود قرار می دهید.

۵ پخش تراکت لای برف پاک کن ماشین

در این روش هم همان طور که نامش مشخص است، تراکت پخش کن ، برگه های تبلیغاتی را روی ماشین ها و در میان برف پاک کن های آن ها می گذارد تا راننده و صاحب ماشین به محض نزدیک شدن و ورود به خودروی خود، با آن مواجه شوند.

بخوانید:  پخش تراکت در غرب تهران

می توان گفت این روش یکی از پر بازخورد شیوه های پخش تراکت به حساب می آید؛ چرا که احتمال دیده شدن آن صد در صد است. مخصوصاً اگر تراکت های شما درباره خودرو و یا آقایان باشد (چرا که آقایان بیشتر از خودرو استفاده می کنند) احتمالاً نتیجه بهتری هم خواهید گرفت.

 

۶ پخش تراکت به صورت دست به دست

امکان ندارد که شما تا کنون این روش از پخش تراکت را ندیده باشید؛ تراکت پخش کن در این روش پخش تراکت ، نزدیک به فروشگاهی که تبلیغات آن را می کند ایستاده (البته این پخش تراکت می تواند کیلومترها دورتر از کسب و کار هم باشد!) و آن را تبلیغ می کند. حالا یا فقط تراکت را پخش می کند و به تک تک افراد آن را می دهد و یا دیالوگی هم همراه آن بیان می کند. (البته قیمت این دو روش با یکدیگر متفاوت است.)

یکی دیگر از کارهایی که تراکت پخش کن در روش دست به دست انجام می دهد، دادزنی است! ممکن است پروموتر (همان تراکت پخش کن) شروع کند به دادزدن و کسب و کاری را تبلیغ کند که مسلماً قیمت این کار هم فرق می کند. اما معمولاً به شیوه ساعتی محاسبه می شود. اگر نمی دانید پخش ساعتی چیست و روش های مختلف توزیع تراکت در آن کدام است،

۷ پخش تراکت لای درب منازل

پخش تراکت لای درب منازل یکی از روش های سنتی است که بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و مدت زمان بسیار زیادی است که افراد از آن استفاده می کنند. به این روش “پخش تراکت به صورت مویرگی” نیز گفته می شود که اولین روش توزیع برگه کاغذی بوده است. برای پخش تراکت به این روش ، باید به برخی نکات توجه کنید و راهکارهای مختلفی را به کار بگیرید تا در نهایت بتوانید بازخورد خوبی داشته باشید که در ادامه به این نکات هم اشاره خواهیم کرد.

پخش تراکت لای درب منازل، اولین روش توزیع تراکت بوده است

شیوه گذاشتن تراکت در خانه ها

توزیع اوراق تبلیغی شاید خیلی ساده به نظر برسد اما در عمل ریزه کاری های خودش را دارد. اگه به جزئیات این کار توجه نکنیم در عین ناباوری کارت های خود را دور ریخته ایم! پس باید فرد پخش کننده کارت با تجربه باشد.

نمونه بارز این کار انداختن کات های تبلیغی لای درب خانه ها می باشد که در اینجا به آن اشاره می کنیم.

اگه شغل شما ثبت کردن شرکت است و هدف رساندن تراکت به آقایان آن خانه می باشد، باید تا قبل از ساعت ۸ صبح پخش مویرگی را انجام داده باشید تا هنگام رفتن به سرکار با کارت تبلغی شما مواجه شوند. اما بعد از ساعت ۸ که آقایان منزل را ترک کرده باشند، هر تراکتی که داخل منزل بیندازیم به دست خانم خانه میرسد که مطمئناً به درد او نخواهد خورد.

بخوانید:  پخش تراکت کافی شاپ در تهران

اما وقتی به طور مثال صاحب یک مهد کودک هستید، احتمالاً مخاطب هدف شما مادران می باشند. در این صورت بهتر است پخش تراکت را از ساعت ۹ صبح شروع کنید تا به دست پدران نرسد. در این حالت شما باید حتماً برگه تبلیغی را داخل خانه بیندازید نه لای درب؛ چرا که خانم ها معمولاً راحت ترند تا در خانه تراکت را بررسی کنند. اگر اوراق تبلیغاتی به صورت کامل در منزل انداخته نشود، شانستان برای دیده شدن توسط مادران کمتر می شود.

پخش تراکت لای درب ساختمان ها

هنگام پخش لای درب ساختمان های مسکونی با تعدادی طبقه مواجه می شویم و این ما را به شک و شبهه می اندازد که آیا به تعداد هر طبقه یک تراکت بندازیم یا کلاً یک عدد بندازیم و یا اصلاً نیندازیم و از کنار آن رد شویم؟

طبیعی است که از کنار ساختمان رد شدن و نادیده گرفتن آن توصیه نمی شود. انداختن تراکت به تعداد واحدهای ساختمان نیز شیوه مناسبی نمی باشد؛ زیرا اولین فردی که کارت ها را ببیند همه آنها را برداشته و به سطل زباله می ندازد! پس نباید بیشتر از یک تراکت در هر ساختمان انداخت.

برخی از درب ها نیز مسدود شده اند و اوراق تبلیغی از آنها عبور نمی کنند و تراکت پخش کن به هیچ عنوان نمی تواند برگه ای را لای آن درب بیندازد. در این حالت فقط باید تراکت را از زیر درب داخل منزل بیندازیم و در غیر اینصورت باید از کنار آن درب رد شد.

پخش مویرگی پارکینگ ها درجه کمتری از درب وروی دارد. اما ضروری است که در پارکینگ ها نیز انداخته شود؛ زیرا حتماً یک نفر آن را برمی دارد. همچنین گذاشتن تراکت در این مرحله به مراتب راحت تر است. ( پخش تراکت به صورت حرفه ای در تمام مناطق تهران )

 

پخش تراکت لای درب برج ها

برج ها تفاوت زیادی با ساختمان ها دارند و معمولاً توزیع مویرگی خروجی خوبی به ما نخواهد داد. زیرا همه چیز تحت کنرل لابی من می باشد و اجازه چسباندن تراکت کنار آیفون و یا انداختن داخل برج را به هیچ عنوان نمی دهد.

تنها راه برای از دست ندادن برج این است که تراکت پخش کن برگه ها را به لابی من برج بدهد و یا مقداری از آنها را با اجازه گرفتن از لابی من در لابی برج بگذارد تا افراد هنگام عبور و مرور بتوانند آنها را مطالعه کنند.

همان طور هم که گفتم اگر شما طراحی مناسبی داشته باشید توجه مخاطب را خیلی جلب می کند تا به تراکت ها توجه کند. در حقیقت موفقیت در حوزه پخش تراکت به طراحی خوب تراکت نیز بسیار وابسته است و نباید طراحی تراکت را به دست افراد مبتدی بسپاریم و آنها نیز از طرح های آماده استفاده کنند. ( پخش تراکت به صورت حرفه ای در تمام مناطق تهران )

 

 

 

User Rating: 5 ( 5 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما