خانه »» استخدام تراکت پخش کن »» استخدام تراکت پخش کن و انواع اوراق کاغذی تهران

استخدام تراکت پخش کن و انواع اوراق کاغذی تهران

استخدام تراکت پخش کن

استخدام نیرو پخش تراکت و انواع اوراق کاغذی تهران

مجموعه تراکتی  با توجه به خدمات دهی و پخش تراکت شرکت ها و موسسات بزرگ تهران از متقاضیان محترم دعوت به همکاری می کنند. استخدام نیرو به صورت تمام و وقت و پاره وقت می باشد

تماس با ما

. مشخصات خود را ارسال فرمایید

دستمزد نیرو های تراکت پخش کن

مدارک مورد نیاز برای استخدام تراکت پخش کنی :

۱- کپی شناسنامه و کارت ملی

بخوانید:  تراکت پخش کن ساعتی در تهران

۲- یک قطعه عکس ۳*۴

 

تعداد نیرو استخدام پخش تراکت :

تعداد نیرو استخدامی تراکت پخش کن خانم ۵ نفر

تعداد نیرو استخدامی تراکت پخش کن آقا  ۶ نفر

حداقل سن ۲۰ سال و اشنا به همه مناطق تهران

شخص تراکت پخش کن ملزم به انجام تمام کار های زیر در صورت لزوم است

روش های پخش تراکت

پخش تراکت از زمان های گذشته تا کنون رونق زیادی داشته و بسیاری از افراد و کسب و کارها برای تبلیغات از آن استفاده می کردند. این روش تبلیغات هنوز هم یکی از بهترین شیوه ها برای شناخته شدن یک کسب و کار می باشد و افراد می توانند از طریق آن درآمد خوبی کسب کنند. اما این درآمد بستگی به این دارد که تراکت های شما چگونه باشند (که به بحث طراحی ارتباط دارد) و با چه روش هایی پخش شوند. ما در این مقاله قصد داریم بهترین و مهم ترین روش های پخش تراکت را به شما آموزش دهیم تا بتوانید با استفاده از آن ها، بازخورد خوبی از تبلیغات بگیرید. پس حتماً تا پایان با مقاله شیوه های پخش تراکت همراه ما باشید.

 روش های پخش تراکت

 • چسباندن تراکت با پسب سیریش یا اسپری
 • گذاشتن تراکت داخل نایلون و پخش به مغازه دارها
 • چسباندن تراکت کنار آیفون (باچسب کاغذی)
 • چسباندن تراکت روی زمین
 • پخش تراکت لای برف پاک کن ماشین
 • پخش تراکت به صورت دست به دست
 • پخش تراکت لای درب منازل

در ادامه با این روش ها بیشتر آشنا خواهید شد اما به شما پیشنهاد می کنم اگر در تهران هستید و می خواهید کسب و کار خود را در این استان تبلیغ کنید، حتماً سری هم به مقاله پخش تراکت در تهران بزنید؛ چرا که در آن مقاله تمامی این روش ها را به صورت تخصصی مخصوص تهران توضیح داده ایم و گفتیم که چگونه می توانید بیشتری بازدهی و خروجی ممکن را از روش ها پخش تراکت در تهران بگیرید.

۱ . چسباندن تراکت با چسب سیریش یا اسپری

در این روش تراکت پخش کن با شناسایی حرفه ای بازار هدف و شناخت کامل از رفت و آمد های خیابان های مد نظر، در نهایت خیابانی را که از همه لحاظ به خواسته ما نزدیک تر باشد را انتخاب می کند و شروع به چسباندن تراکت های مشتری با فاصله مناسب و بهینه می کند. اما از آنجا که تراکت را با چسب اسپری و بسیار قوی به دیوار می چسباند، احتمال انجام پیگردهای قانونی به دلیل اثری که چسب بر دیوار می گذارد بسیار زیاد است و همچنین اگر این روش پخش به صورت بهینه و درست و در مسیر و یا در زمان درست انجام نشود، تراکت های ما خیلی زود دچار سرنوشت شوم کنده شدن از دیوار به دست کارگران شهرداری می شوند!

پس باید در چسباندن تراکت های خود به دیوار سعی کنید دقت بیشتری را به کار ببرید و به صورت بهینه این کار را انجام دهیم.

البته دقت کنید که این دلایل باعث نشود که شما از پخش تراکت با این روش منصرف شوید! چرا که همان گونه که در سطح شهر می بینید، اکثراً این کار را انجام می دهند و اتفاق خاصی هم برایشان نمی افتد! چرا که آن ها حرفه ای هستند و می دانند که باید در کجا تراکت های خودشان را توزیع کنند. شما هم اگر از یک فرد با تجربه کمک بگیرید، حتماً خواهید دانست که در چه زمان ها و چه مکان هایی باید با هر شیوه ای تراکت های خود را بچسبانید یا پخش کنید.

 

۲٫ گذاشتن تراکت داخل نایلون و پخش به مغازه دارها

مطمئناً یکی از روش هایی که همه افراد با آن مواجه شده اند، تراکت هایی است که پس از خرید از فروشگاه درون کیسه های خرید پیدا می شود. این روش پخش تراکت صرفاً برای کسب و کار های محلی مانند فروشگاه های مواد غذایی بازخورد خوبی را به همراه دارد. مثلاً شما اگر دارای یک فروشگاه تازه تاسیس در یک محله با فضای بسته هستید، می توانید تراکت خود را درون کیسه های خرید دیگر فروشگاه ها در همان محله قرار دهید و همین اتفاق، خودش می تواند به شناخته شدن بیشتر کسب و کار شما در آن محل کمک کند.

۳٫ چسباندن تراکت کنار آیفون (با چسب کاغذی)

حتماً تا به حال زمانی که قصد فشردن دکمه آیفون منزل خود را داشته اید، با این صحنه مواجه شده اید که یک تراکت با یک چسب کاغذی در کنار آیفون شما قرار گرفته است. اکثر افراد در قرار گیری با این صحنه سه حالت از خود نشان خواهند داد

دسته اول که شامل اکثریت افراد می شود ترکت را جدا کرده و آن را مطالعه می کنند.

دسته دوم پس از یک نگاه سطحی از آن عبور می کنند و حالت خاصی از خود را نشان نمی دهند.

ولی دسته سوم پس از یک نگه سطحی به این تراکت ها آن را جدا نموده و بر روی زمین می اندازند!

دقت کنید که این سه رفتار که افراد نسبت به تراکت شما نشان می دهند بستگی به طراحی و المان های تراکت شما دارد. یعنی هر چقدر برگه های تبلیغاتی شما جذاب تر و گیراتر باشند، احتمال خوانده شدن آن ها هم بیشتر است.

رفتار افراد در برابر تراکت، به طراحی آن بستگی دارد

۴٫ چسباندن تراکت روی زمین

در این روش پخش یعنی چسباندن بر روی زمین از تراکت های پشت چسب دار استفاده می کنیم که مطمئناً هزینه بالاتری را هم در چاپ تراکت و هم در پخش شامل خواهد شد.

در این روش به این دلیل که تراکت در سطح پیاده رو چسباندن می شود، افراد وقت زیادی را برای مطالعه نخواهند داشت و ما قصد داریم توجه مشتری را به این تراکت جلب کنیم؛ پس اولین نکته که باید به آن توجه شود استفاده از ۲ تا ۳ کلمه ساده و روان است که بتواند به طور کامل منظور ما را به مخاطب هدف برساند و آنها را جذب خود کند.

از جملات با فونت کوچک و توضیحات کامل حتماً بپرهیزید؛ زیرا همان طور که گفتم این دست از تراکت ها به صورت لحظه ای می باشند و افراد فقط از آن ها عبور می کنند. یکی از بهترین روش های استفاده از این تراکت ها همزمان سازی می باشد؛ یعنی در کنار پخش تراکت های برچسبی شما، می توانید از تراکت های معمولی به صورت تک چسب بر روی دیوار استفاده کنید و بیشترین بازخورد را داشته باشید. چرا که مردم حتماً یا هر دوی آن ها را خواهند دید و در ذهن آن ها ماندگار می شوید، و یا حداقل چشمشان به کی از آن ها خواهد افتاده و شما هم به هدف خود که ماندگار شدن است می رسید.

در این شیوه پخش تراکت ، بازار هدف شما با دیدن تراکت های کف پیاده رو جذب شما می شود اما راه ارتباطی ندارد. اما اگر بر روی این دسته از تراکت ها شماره خود را وارد کنید، تعداد نفرات کمی به آن توجه می کنند؛ شما دقیقا در این زمان با پخش تراکت های چسبی و یا دست به دست راه های ارتباطی را پیش روی مخاطب خود قرار می دهید.

۵٫ پخش تراکت لای برف پاک کن ماشین

در این روش هم همان طور که نامش مشخص است، تراکت پخش کن ، برگه های تبلیغاتی را روی ماشین ها و در میان برف پاک کن های آن ها می گذارد تا راننده و صاحب ماشین به محض نزدیک شدن و ورود به خودروی خود، با آن مواجه شوند.

می توان گفت این روش یکی از پر بازخورد شیوه های پخش تراکت به حساب می آید؛ چرا که احتمال دیده شدن آن صد در صد است. مخصوصاً اگر تراکت های شما درباره خودرو و یا آقایان باشد (چرا که آقایان بیشتر از خودرو استفاده می کنند) احتمالاً نتیجه بهتری هم خواهید گرفت.

 

۶٫ پخش تراکت به صورت دست به دست

امکان ندارد که شما تا کنون این روش از پخش تراکت را ندیده باشید؛ تراکت پخش کن در این روش پخش تراکت ، نزدیک به فروشگاهی که تبلیغات آن را می کند ایستاده (البته این پخش تراکت می تواند کیلومترها دورتر از کسب و کار هم باشد!) و آن را تبلیغ می کند. حالا یا فقط تراکت را پخش می کند و به تک تک افراد آن را می دهد و یا دیالوگی هم همراه آن بیان می کند. (البته قیمت این دو روش با یکدیگر متفاوت است.)

یکی دیگر از کارهایی که تراکت پخش کن در روش دست به دست انجام می دهد، دادزنی است! ممکن است پروموتر (همان تراکت پخش کن) شروع کند به دادزدن و کسب و کاری را تبلیغ کند که مسلماً قیمت این کار هم فرق می کند. اما معمولاً به شیوه ساعتی محاسبه می شود. اگر نمی دانید پخش ساعتی چیست و روش های مختلف توزیع تراکت در آن کدام است، پیشنهاد می کنم حتماً مقاله پخش تراکت ساعتی در تهران را هم مطالعه کنید.

۷٫ پخش تراکت لای درب منازل

پخش تراکت لای درب منازل یکی از روش های سنتی است که بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و مدت زمان بسیار زیادی است که افراد از آن استفاده می کنند. به این روش “پخش تراکت به صورت مویرگی” نیز گفته می شود که اولین روش توزیع برگه کاغذی بوده است. برای پخش تراکت به این روش ، باید به برخی نکات توجه کنید و راهکارهای مختلفی را به کار بگیرید تا در نهایت بتوانید بازخورد خوبی داشته باشید که در ادامه به این نکات هم اشاره خواهیم کرد.

پخش تراکت لای درب منازل، اولین روش توزیع تراکت بوده است

شیوه گذاشتن تراکت در خانه ها

توزیع اوراق تبلیغی شاید خیلی ساده به نظر برسد اما در عمل ریزه کاری های خودش را دارد. اگه به جزئیات این کار توجه نکنیم در عین ناباوری کارت های خود را دور ریخته ایم! پس باید فرد پخش کننده کارت با تجربه باشد.

نمونه بارز این کار انداختن کات های تبلیغی لای درب خانه ها می باشد که در اینجا به آن اشاره می کنیم.

اگه شغل شما ثبت کردن شرکت است و هدف رساندن تراکت به آقایان آن خانه می باشد، باید تا قبل از ساعت ۸ صبح پخش مویرگی را انجام داده باشید تا هنگام رفتن به سرکار با کارت تبلغی شما مواجه شوند. اما بعد از ساعت ۸ که آقایان منزل را ترک کرده باشند، هر تراکتی که داخل منزل بیندازیم به دست خانم خانه میرسد که مطمئناً به درد او نخواهد خورد.

اما وقتی به طور مثال صاحب یک مهد کودک هستید، احتمالاً مخاطب هدف شما مادران می باشند. در این صورت بهتر است پخش تراکت را از ساعت ۹ صبح شروع کنید تا به دست پدران نرسد. در این حالت شما باید حتماً برگه تبلیغی را داخل خانه بیندازید نه لای درب؛ چرا که خانم ها معمولاً راحت ترند تا در خانه تراکت را بررسی کنند. اگر اوراق تبلیغاتی به صورت کامل در منزل انداخته نشود، شانستان برای دیده شدن توسط مادران کمتر می شود.

پخش تراکت لای درب ساختمان ها

هنگام پخش لای درب ساختمان های مسکونی با تعدادی طبقه مواجه می شویم و این ما را به شک و شبهه می اندازد که آیا به تعداد هر طبقه یک تراکت بندازیم یا کلاً یک عدد بندازیم و یا اصلاً نیندازیم و از کنار آن رد شویم؟

طبیعی است که از کنار ساختمان رد شدن و نادیده گرفتن آن توصیه نمی شود. انداختن تراکت به تعداد واحدهای ساختمان نیز شیوه مناسبی نمی باشد؛ زیرا اولین فردی که کارت ها را ببیند همه آنها را برداشته و به سطل زباله می ندازد! پس نباید بیشتر از یک تراکت در هر ساختمان انداخت.

برخی از درب ها نیز مسدود شده اند و اوراق تبلیغی از آنها عبور نمی کنند و تراکت پخش کن به هیچ عنوان نمی تواند برگه ای را لای آن درب بیندازد. در این حالت فقط باید تراکت را از زیر درب داخل منزل بیندازیم و در غیر اینصورت باید از کنار آن درب رد شد.

پخش مویرگی پارکینگ ها درجه کمتری از درب وروی دارد. اما ضروری است که در پارکینگ ها نیز انداخته شود؛ زیرا حتماً یک نفر آن را برمی دارد. همچنین گذاشتن تراکت در این مرحله به مراتب راحت تر است.

استخدام تراکت پخش کن

استخدام تراکت پخش کن در تهران

تهران تراکت

 

User Rating: 4.84 ( 10 votes)

یک دیدگاه

 1. اسماعیل نظری

  با عرض سلام
  استخدام زیر بیست سال دارید
  و حقوق استخدامی تون چقدره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تعرفه تماس با ما طراحی سایت استخدام
تماس با ما 09211214132