خانه »» پخش تراکت در تهران »» پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران

پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران

پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران

پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران

با توجه به نیاز اکثریت مشتریان به نیروی کار برای پخش اوراق کاغذی از جمله:

( پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران )

تراکت تبلیغاتی و یا کارت ویزیت… مجموعه تراکتی در مدت زمان فعالیت خود در سالهای اخیر نیروهای با تجربه و حرفه ای را در این زمینه برای بنگاه های تجاری دارد و به صورت ساعتی نیز نیروهای خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

چاپ تراکت در تهران

 

تماس با ما

از شکل برای یک طراحی مدولار جالب استفاده کنید

اگر شما چند تصویر دارید که نمی دانید از کدام یکی استفاده کنید ، به شما پیشنهاد می دهیم از شکل برای یک طراحی مدولار استفاده کنید . چیدمان بر اساس شکل برای ساخت یک کلاژ مدرن از عکس عالی است و تقریبا به هر نوع کسب و کاری می خورد ؛ مخصوصا برای تراکت هایی که یک محدوده از محصولات را نشان می دهند بسیار مناسب است . اکثر نرم افزار های گرافیکی هم یک سری شکل های آماده دارند که می توانید با استفاده از آن ها یک کلاژ بسیار زیبا داشته باشید ؛ از دایره و مربع گرفته تا چند ضلعی ها .

رنگ ، بیشتر از تایپوگرافی یا تصاویر در خلق شخصیت کار شما نقش دارد . در واقع رنگ است که نقش اصلی را ایفا می کند تا مخاطب شما ترغیب شود تراکت را بردارد یا نه . پس باید رنگ تراکت را به عنوان عنصری روان شناختی در نظر بگیرید .

بخوانید:  تراکت پخش کن تهران

رنگ های خانواده مرکبات مثل زرد و نارنجی می توانند شاد ، هیجان انگیز و خوش بینانه به نظر برسند و برای یک طراحی غیر رسمی بسیار عالی هستند ؛ در حالی که رنگ هایی چون آبی یخی و خاکستری کم رنگ بیشتر خردمندانه و صنعتی هستند و برای یک طراحی با شخصیتی رسمی و کاملا حقوقی بیشتر به کار می آیند . انتخاب یک پالت رنگی اشتباه می تواند مشتریان احتمالی را نسبت به شما سرد و بدبین کند و بر عکس یک انتخاب هوشمندانه در رنگ تراکت ، آن را به مترجمی تبدیل می کند که خود برای شما مشتری جذب می کند .

بخوانید:  پخش لیبل در تهران پخش تراکت آویز در تهران

اگر هم به دنبال ترکیب رنگی هستید که در عین کم خطر بودن زیبا به نظر برسد به شما پیشنهاد می دهیم عکس های سیاه و سفید را در کنار ۳ رنگ متضاد قرار دهید .

User Rating: 4.88 ( 16 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تعرفه تماس با ما طراحی سایت استخدام
تماس با ما 09936816549