خانه »» چاپ تراکت »» توصیه ها مهم و فنی قبل از چاپ تراکت

توصیه ها مهم و فنی قبل از چاپ تراکت

چاپ تراکت در تهران

توصیه ها مهم و فنی قبل از چاپ تراکت

برای این که یک تراکت چاچی عالی داشته باشید شرکت تبلیغاتی تراکتی یک سریع پیشنهادات را برای شما دارد که رعایت آنها باعث افزایش کیفیت تراکت های شما و جذابشدن تراکت میشود .هرچه قدر تراکت جذاب تر باشد مشتریان بیشتری جذب تبلیغات شما میشوند. نوشته ها متن خود را با کد رنگ مشکی تک صد یا C=0 M=0 Y=0 K=100  استفاده کنید تا پس از چاپ نوشته ها بدون هاشیه رنگ چاپ شود اگر شما از کد رنگ های متفرقه استفاده کنید احتمال ناخوانا بودن کار شما زیاد است .

بخوانید:  چاپ تراکت در تهران

بهترین کار این  هست که بک گراند مشکی انتخاب نکنید. شاید شما هم مثلی خیلی از طراحان تم های مشکی را دوست داشته باشید که معمولا بیشتر خطا را در زمان چاپ تراکت خواهد داشت که اکثر هم مقصر خود طراحان هستند زیرا بدون هیچ گونه دانش و اطلاعی از کد رنگ های چاپ شروع به طراحی می کنند برای بک گراند های مشکی می تونید از کد رنگ  C=70 M=70 Y=70 K=100  استفاده کنید و اگر متن سفید در بگ گراند خود دارید یک دور خط مشکی تک صد دور نوشته ها قرار دهید تا پس از چاپ مشکلی از لحاظ ناخوانا بودن نداشته باشید.

بخوانید:  چاپ ارزان تراکت در تهران

یک نکته کلیدی در مورد تصاویر این است که  سعی کنید قبل از ارسال تصاویر نور تصاویر مخصوصا تیره را زیاد کنید چون معمولا پس از چاپ رنگ ها تیره تر خواهد شد .و نکته پایانی در صورت نداشتن دانش طراحی از طراحی کردن تراکت یا هر محصول خود اجتناب کنید زیرا طراحی نیاز به دانش و تسط کافی بر برنامه های گرافیکی است  و اینکه تاثیر بسزایی بروی موفقیت تبلیغات شما دارد

بخوانید:  مراحل اصلی کار طراحی تا چاپ تراکت

توصیه ها مهم و فنی قبل از چاپ تراکت

چاپ تراکت در تیتراژبالا

پیشنهاد شرکت تبلیغاتی تراکتی به شما این هست که طراحی و چاپ تراکت خود را به شرکت تراکتی بسپارید و نگران هیچ چیزی در مورد طراحی و چاپ تراکت نباشید. زیرا این شرکت دارای متخصص ترین گرافیست ها و طراحان هنرمند می باشد  و چاپ خانه شرکت تراکتی دارای پیشرفته ترین ماشین الات چاپ می باشد .

با ما تماس بگیرید.

مهندس تلخاب فراهانی : ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

یک دیدگاه

  1. ممنون از توصیه های خوبتون و عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما