خانه »» پخش تراکت در تهران »» تراکت پخش کن ساعتی در تهران

تراکت پخش کن ساعتی در تهران

تراکت پخش کن ساعتی

تراکت پخش کن ساعتی در تهران

 

امروزه استفاده از نیروی تراکت پخش کن ساعتی بسیار گسترش پیدا کرده است . یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی تراکت می باشد. ولی مهم این است که این تراکت ها به چه صورت پخش شود انواع  روشهای  پخش تراکت وجود دارد که یکی از روشهای آن هم پخش تراکت ساعتی می باشد.

که مختص پخش مستقم به مردم می باشد که معمولا جلوی مترو و پاساژهای شلوغ انجام میگیرد که بر حسب زمان و تایم شلوغی تعداد متفاوتی تراکت یا کارت ویزیت پخش می شود.

بخوانید:  تراکت پخش کن حرفه ای در شرق تهران

پخش تراکت ساعتی به این شکل است تعداد تراکت مشخص شده توسط کار فرما و توسط تراکت پخش کن در مکانی ثابت پخش تراکت انجام می شود و بر حسب تعداد ساعاتی که توافق مشخص شده در بازار هدف که توسط کار فرما انتخاب شده پخش تراکت انجام می شود.

پیشنهاد شرکت تراکتی

شرکت تبلیغاتی تراکتی دارای نیروهای مجرب و با وجدان می باشد که شما را در امر پخش تراکت یاری می رسانند. بهتر است که  برای دریافت اطلاعات  بیشتر با ما تماس بگیرید .

بخوانید:  شرکت پخش تراکت تهران

تماس با ما

چند نکته مهم برای جذاب تر شدن تراکت

رنگ دوست شما است

یک پالت از رنگ های مکمل برجسته داشته باشید . برای مثال صورتی ، زرد و آبی آسمانی در کنار هم برای رویداد های شاد تابستانه مناسب هستند

تعادل سه عنصر مهم را فراموش نکنید

یک طراحی خوش بینانه و سرگرم کننده انجام دهید

اجازه ندهید تراکت شما بیش از حد جدی و خشک باشد . حتی اگر در حال طراحی تراکت برای یک شرکت حقوقی باشید هم دست شما برای استفاده از المان ها باز است . مطمئن باشید اگر آن ها حس خوبی از دیدن تراکت پیدا کنند ، آن را دوست خواهند داشت .

قیمت پخش تراکت در تهران

تراکت پخش کن ساعتی در تهران

User Rating: 4.81 ( 15 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تعرفه تماس با ما طراحی سایت استخدام
تماس با ما