خانه »» پخش تراکت در تهران »» پخش تراکت آویز دستگیره درب

پخش تراکت آویز دستگیره درب

 پخش تراکت آویز دستگیره درب در سراسر تهران توسط نیروهای آقا و خانم ماهر طراحی تراکت توسط گرافیسن های حرفه ای چاپ توسط پیشرفنه ترین دستگاه های چاپ.ابندا یک سری اطلاعات در مورد  تراکت آویز دستگیره درب می دهیم

تراکت آویز دستگیره درب

کسانی که در بازار رقابتی امروز به دنبال تبلیغ محصولات و خدمات خود به صورت تبلیغات تراکتی می باشند باید به آنها بگویم که یک نوع جدید تبلیغات تراکتی بسیار زیبا و متفاوت هست که به آن تبلیغات تراکت آویز دستگیره درب می گویند. تراکت آویز درب یا برگه آویز روی دستگیره درب یک نشانه پلاستیکی یا مقوایی است که به طور کلی به شکل مستطیلی شکل می‌گیرد و از آن بر روی دسته درب  یا دستگیره در آویزان استفاده می شود. آن‌ها گاهی اوقات برای توزیع تبلیغات چاپی به منازل استفاده می‌شوند به این صورت که از این آویز های تبلیغاتی کاغذی بجای تراکت تبلیغاتی استفاده می شود. از این تراکت های کاغذی که در روی درب استفاده می شود ، در هتل ها و جاهایی که درب های زیادی دارد، استفاده می شود.تراکت آویز یک قطعه چاپی است، معمولا مستطیلی شکل است، که با یک سوراخ یا قلاب بریده ایجاد می‌شود که به آن اجازه می‌دهد از دستگیره در به حالت تعلیق درآید.  برگه آویز درب با وجود سادگی آن، یک روش بازاریابی بسیار موثر است … دیده می‌شود، نگه‌داشته می‌شود، و از همه مهم‌تر آن خوانده می‌شود. این برگه آویزان بر دستگیره درب نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند.

قیمت پخش تراکت در تهران

این امر آن‌ها را به یک انتخاب محبوب برای بازاریابی مصرف‌کننده تبدیل می‌کند.در حقیقت می توان گفت تراکت های آویز دستگیره درب برای تخفیف فروش یا اجاره خانه‌ها و آپارتمان‌ها طراحی شده‌اند.احتمالا در طی سال‌ها می‌توانید انواع خوبی از آن‌ها را در جلویی خود پیدا کنید، که در واقع یک نشانه برای استفاده گسترده و موفقیت مداوم آنهاست. ​

بخوانید:  تراکت پخش کن در تهران

مزیت بزرگ دیگر استفاده از تراکت آویز درب یا کارت تبلیغاتی آویز دستگیره این است که آن‌ها می‌توانند به سرعت بدون مزاحمت به کسی توزیع شوند.نیازی به ضربه زدن به در یا ورود فیزیکی به ساکنان وجود ندارد . تراکت تبلیغاتی آویز درب تنها پیغام بازاریابی را تامین می‌کند، و تا زمانی که صاحب‌خانه در دسترس است تا آن را بازبینی کند، به طور ایمن به در متصل خواهد شد. ​

تراکت تبلیغاتی آویز درب در بسیاری از انواع کسب و کارها، از جمله خدمات مربوط به منازل، شرکت‌های بازسازی مسکن، رستوران‌ها، آژانس‌های املاک و مستغلات کاربرد دارد.  اساسا هر شرکتی که از بازاریابی به یک منطقه جغرافیایی هدفمند سود می‌برد به برگه تبلیغاتی آویز دستگیره نیاز دارد. ​

علاوه بر اطلاعات مربوط به شرکت و محصولات یا خدمات آن برگه های تبلیغاتی آویز در مواردی دیگر نیز کاربرد دارند که از این عومامل می توان دادن یک پیشنهاد خاص، فراخوانی برای اقدام، و روش تماس  با شرکت ها را شامل می شود. در بعضی موارد برگه آویز تبلیغاتی می‌تواند یک کوپن تخفیف یا کارت پاسخگویی باشد که اغلب با شکل یک قطره اشک طراحی می‌شوند .

یکی دیگر از مزیت های برگه آویز دستگیره تبلیغاتی سوراخ روی آن است که نتنها می تواند بر روی همه دستگیره ها نصب شود بلکه می توان بر روی این کارت تراکت تبلیغاتی آویز با جای کارت ویزیت را هم تعبیه کرد که به آن تراکت آویز با جای کارت ویزیت نیز گفته می شود.

تراکت آویز تبلیغاتی همچنین برای انواع مقاصد غیر تجاری نیز استفاده می‌شود.به عنوان مثال، کلیساها و نامزدهای سیاسی اغلب از برگه آویز دستگیره برای معرفی خود یا اعلام یک رویداد آتی استفاده می‌کنند. ​بهتر است برای استفاده طولانی مدت این دوستان از این تراکت اویز تبلیغاتی بر روی آن سلفون کشیده تا در آب و هوای مختلف ماندگاری خود را حفظ کنند و بتوانند زمان بیشتری را صرف بازاریابی آن تبلیغاتی که رویش چاپ شده انجام دهند.

بخوانید:  پخش تراکت در خیابان پاسداران تهران تراکت پخش کن در شریعتی تهران

میتوان از تراکت آویز تبلیغاتی درب در انواع روش‌های بازار کسب‌ و کار شما استفاده کرد.فرقی نمی‌کند که به دنبال مشتریان جدید هستید یا سعی دارید کسب ‌و کار خود را تیلیغ کنید .در اینجا چند ایده برای این که شما چگونه می‌توانید تراکت آویز تبلیغاتی درب را برای شما ایجاد کنید آورده شده ‌است: ​تراکت آویز با کارت آویز درب امروزه در بسیاری از شرکت ها ، و یا همایش ها بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد، اگر بخواهیم مختصر توضیح در مورد تراکت آویز ، بدهیم باید اینگونه تعریف کرد که تراکت اویز برگه است از جنس کاغذ ( گلاسه ۱۷۰، گلاسه ۳۰۰ و …) که در طرح های و رنگ های مختلف تولید میشود ویژگی منحصر به فرد این نوع تراکت ها قالب خوردن آن است به طوری که یه فضای تو خالی از کارت به شکلهای ( دایره، بیضی، مثلث و …) در می آید. که در مکان مشخص آویز میشود. مثلا دستگیره درب های ورودی همایشگاه و نمایشگاه ، سالن های تماشا، گالری ها ، این امر سبب میشود که تبلیغات در دید باشد. دو بیننده برای برداشتن آن نیاز به خم شدن یا از روی زمین برداشتن ندارد و … در مجموع استفاده از تراکت آویز به تبلیغات مجموعه خودتان بسیار کمک میکند و اگر در سایز های آماده ما تراکت آویز مد نظرتان وجود نداشت میتوانیم با جنس و قالب اختصاصی برای شما آن محصول را بعد از محاسبه قیمت اعلام کنیم.

بخوانید:  شیوه های پخش تراکت در تهران

پخش تراکت آویز دستگیره درب

پخش تراکت آویز دستگیره درب

پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران

تراکت پخش کن ساعتی در تهران

سایز تراکت کارت آویز روی دستگیره درب به چه صورت است ؟

در گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ سایز تراکت تبلیغاتی دستگیره درب ۹۰×۲۹۰ میلی متر و ۱۲۲×۲۸۸ میلی متر ارائه میدیم . اگر شما طراحی تراکت آویز تبلیغاتی بزرگتر است یا میخواهید تراکت آویز در سایز شخصی خود داشته باشید با کارشناسان ما در تماس باشید .

جنس کاغذ و مواد مصرفی در تولید کارت آویز روی دستگیره درب چیست؟

جنس تراکت تبلیغاتی آویز دستگیره درب اغلب گلاسه ۱۷۰ گرمی و یا گلاسه ۳۰۰ گرمی با سلفون استو اگر شما می خواهید جنس مخصوص خود را داشته باشید یا با کاغذهای فانتزی تر تراکت آویز خود را چاپ کنید با ما در تماس باشید و ما پس از محاسبه قیمت به شما قیمت خواهیم داد.

مزایای کارت آویز درب یا برگه تبلیغاتی روی دستگیره درب خانه :

  • کارت آویز تبلیغاتی درب چشم نواز است و می تواند چشم ها را به سمت خود بکشد.
  • میتوان از چاپ تمام رنگی بر روی کار آویز تبلیغاتی استفاده کرد و بصورت دورو تبلیغات خود را بر روی آن نمایش داد.
  • میتوان از قالب های مختلف برای تولید تراکت آویز روی درب استفاده کرد.
  • میتوان بر روی برگه آویز درب از کارت ویزیت استفاده کرد.
پخش تراکت آویز دستگیره درب
پخش تراکت آویز دستگیره درب در تهران توسط شرکت تبلیغاتی تراکتی برای برای دریافت اطلاعات چگونگی پخش و هماهنگی لازم با دفتر شرکت تماس حاصل فرماید.
با ما تماس بگیرید:
تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonقبل از تماس تعرفه ها را ببیند