خانه »» پخش تراکت در تهران »» تبلیغات کاغذی در تهران

تبلیغات کاغذی در تهران

تبلیغات کاغذی در تهران در دنیای رقابتی امروز، صاحبان کسب‌وکار برای معرفی محصولات یا خدمات، افزایش فروش و برندینگ از انواع روش‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند.  تبلیغات به روشهای گوناگونی انجام میشود می توان تبلیغات را در شبکه های اجتماعی انجام داد  مثل تلگرام ایستاگرام و یا سایتهای و … ولی یک روش دیگر هم هست که معروف به روش تبلیغات کاغذی است  هر دو روش دارای امتیازاتی هستند.

قیمت پخش تراکت در تهران

ابتدا بهتر است که یک شناغت کلی از تبلیغات کاغذی داشته باشیم ما این تبلیغات را بر روی کاغذهای کوچک A5   اکثرا میبینیم که  معروف به تراکت هستند  ما در اینجا سعی در معرفی تبلیغات کاغذی یا همان تراکت را داریم .

تبلیغات کاغذی در تهران

تبلیغات کاغذی یا تراکت؟

تراکت تبلیغاتی به برگه چاپی و قابل لمسی گفته می‌شود که صاحبان کسب‌وکار برای معرفی محصولات یا خدمات خود، یا اعلام رویداد یا نمایشگاهی که در آن شرکت کرده‌اند از آن استفاده می‌کنند. فرقی نمی‌کند که صاحب یک کسب‌وکار کوچک یا بزرگی باشید، شما می‌توانید با استفاده از چاپ تراکت پیام تبلیغاتی خود را مستقیماً به دست مخاطبان اصلی برسانید.

تبلیغات شما مستقیم بدون هیچ واسته ای به دست مشتریان شما میرسد و بر اساس اطلاعاتی که بر روی تراکت نوشته اید مشتریانتان به راحتی شما را پیدا میکند و یا بر اساس شماره تماس که که بر روی تراکت نوشته اید با شما تماس میگیرند و یا ممکن است که آدرس سایت خود را بر روی تراکت بیان کرده باشید.

بهتر است که تبلیغات تراکت شما با تبلیغات سایت شما یک مدل باشد اگر لوگوی دارید لوگوی شما هم در تراکت و هم سایت یکسان باشد و یا از یک رنگ خاص مخصوص خود در تراکت و سایت خود استفاده کنید.

این کار در تبلیغات بسیار تاثیر گذار و جذاب برای مردم است و انها را تبدیل به مشتریان شما میکند زیرا جذب تبلیغات شما شده اند.

تبلیغات کاغذی در تهران

تماس با ما

مزایای تراکت تبلیغات کاغذی

تبلیغات کاغذی دارای مزایا و امتیازات بیشماری است که ما در اینجا  چند نمونه از این امتیازات را بیان می کنیم

پیام رسانی به مخاطبان اصلی

مطمعنا استفاده ازتراکت  یکی از بهترین روش‌های تبلیغات چاپی برای رساندن پیام شما به مخاطبان است. مخاطبان علاقه دارند تا محتوایی که نیازشان را برطرف می‌کند را مطالعه کنند. شما می‌توانید با استفاده از یک جمله کوتاه تبلیغاتی، پیام خود را به مخاطبان اصلی خود برسانید.

بخوانید:  پخش تراکت به صورت حرفه ای در تمام مناطق تهران

با نوشتن یک متن جذاب بر روی تراکت ممکن است که خانندگان آن نیازمند خدمات شما باشند و چون شما این خدمات و امتیازاتی که به مردم میدهید آنها جذب تبلیغات شما شوند و تبدیل به مشتریان شما شوند.

اطلاع رسانی سریع و آسان

بهترین روش تبلیغات کاغذی این است که شما می‌توانید با نوشتن یک پیام کوتاه تبلیغاتی بر روی تراکت محصولات یا خدمات خود را معرفی کنید. همچنین با قراردادن شماره تماس، آدرس شرکت، آدرس سایت و حتی آدرس شبکه‌های اجتماعی از مخاطبان خود بخواهید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شما در ارتباط باشند.

بهتر است از فونتهای خوانا استفاده کنید. و از نوشتن توضیحات اضافی خودداری کنید هرچقدر طراحی تراکت و نوشته های آن کوتا و گویا باشد جذابتر است حتی به جای نوشتن و توضیحات اضافی می توان از تصاویر زیبا استفاده کنید که جذابیت تراکت شما را چند برابر می کند.

و تراکت زیبا جذابیت بیشتری برای مردم دارد.و آنها جذب تراکت میشوند و تبدیل به مشتریان شما شوند.

تبلیغات کاغذی در تهران

چاپ تراکت در تیتراژبالا

تراکت پخش کن ویژه نمایشگاه های تهران

ملموس بودن تبلیغات کاغذی

یکی از امتیازات تبلیغات کاغذی این است که ملموس و قابل مشاهده بودن، یکی از مزایای مورد استفاده تراکت است. زیرا شما مطمئن می‌شوید که پیامتان مستقیماَ به دست مخاطبان می‌رسد. استفاده از خلاقیت، نوع و جنس کاغذ از اهمیت بسیاری برخوردار است. اگر تراکت از جنس مناسب، کاغذ مناسب و خلاقیت خوبی برخوردار باشد، تاثیر فوق العاده‌ای در ذهن مخاطبان خواهد گذاشت.

در طراحی تراکت خلاقیت به خرج دهید هر چقدر طراحی تراکت شما خلاقانه باشد چون متفاوت است ممکن است جذابیت بیشتری داشته باشد و مشتریانتان آنهارا برای مدت زمان طولانی تری در نزد خود نگه دارن.

مثلا اگر تبلیغات شما تنها به صورت کاغذ صاده نباشد به شکل ساک دستی یا کلاه باشد یا به شکل خاص دیگر که جذاب تر باشد و اگر از جنس مرقوبتر و رنگ لعاب دار باشد صددرصد جذابتر است.

بخوانید:  پخش تراکت در آرژانتین تراکت پخش کن در وزرا و توانیر تهران

مقرون به صرفه بودن

یکی از امتیازات میژه و خاص تراکت که آن را از دیگر وشهای تبلیغاتی متمایز می کند این است که  ، روش‌های پرهزینه تبلیغاتی دیگری وجود دارند که مخاطب اصلی را مورد هدف قرار نمی‌دهند. چاپ هزینه‌های تبلیغاتی را به شدت کاهش می‌دهد و جزء تاثیرگذارترین روش‌های تبلیغاتی است که با پرداخت هزینه‌های کمتر، پیام شما را به مخاطبان اصلی می‌رساند.

تبلیغات کاغذی در تهران هزینه تبلیغات تراکت به شدت پایین تر از روشهای دیگر تبلیغاتی است.

بازاریابی سریع

یکی دیگر از امتیازات تراکت این است که زمانی که در نمایشگاه یا رویدادی شرکت کرده باشید با ارائه تراکت به مخاطبان در همان لحظه می‌توانید، پیغام تبلیغاتی خود را مستقیماً به دست آنها برسانید. از طرفی می‌توان با قراردادن QR Code یا کد تخفیف بر روی “تراکت” مخاطبان را ترغیب کرد تا از تخفیف محصولات یا خدمات استفاده کنند.

اکثر مردم تخفیفات را دوست دارند و همین تخفیفات باعث میشوند که مشتریان زیادی پیدا کنید. بهتر است که تخفیفات خود را در روی تراکت بلد کنید که به چشم بیاید و مردم راحت متوجه تخفیف و یا حراجی شما بشوند.

تبلیغات برای کسب‌وکارهای محلی

ممکن است که یک کسب و کار محلی داشته باشید که کسب و کار شما نو پا باشد که نیاز به معرفی خود و خدماتتان به  احالی آن محل باشید .

کسب‌وکارهای کوچک محلی مانند: آرایشگاه‌ها، رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها و … که بر پایه ارائه مستقیم کالا یا خدمات استوارهستند و مخاطبان اصلی آنها ساکنین محل می‌باشند، ازطریق “تراکت‌های تبلیغاتی” می‌توانند محصولات یا خدمات خود را در سطح آن محل معرفی کنند.

تماس با ما

پخش تراکت

استفاده از تراکت باعث معرفی کسب‌وکارها، افزایش فروش و برندینگ می‌شود. چگونگی توزیع و رساندن تراکت به دست مخاطبان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تراکت‌های تبلیغاتی با چندین روش متفاوت به دست مخاطبان می‌رسد، که می‌توان به انواع روش‌های توزیع آن به شرح ذیل اشاره کرد:

 

  • پخش تراکت در خیابان‌ها: آنچه که عموم مردم می‌پندارند این است که، پخش تراکت در سطح خیابان‌های شهر بی هدف بوده و بازخوردی ندارد، این در حالی است که پخش تراکت می‌تواند کاملا هدفمند باشد و به دست مخاطبان اصلی شما برسد. درنظر بگیرید که یک آرایشگاه بانوان می‌تواند با پخش تراکت در خیابان‌های محل، آن را به دست مخاطبان اصلی (بانوان آن محل) برساند.
  • چسباندن تراکت بر روی دیوارها و یا کنار زنگ منازل بهتر است که از چسب کاغذی استفاد شود زیرا ممکن است کسی نیازمند خدمات شما باشد و بخواهد تراکت را از روی دیوار به راحتی بردارد.
  • انداختن تراکت به داخل منازل و یا پست کردن در داخل صندوق های پستی منازل.
  • قراردادن تراکت بر روی شیشه خودرو: برخی از کسب‌وکارها برای تبلیغات خود تمایل دارند که تراکت را بر روی شیشه خودرو افراد قرار دهند.
  • پخش تراکت در نمایشگاه‌ها و رویدادها: زمانی که در نمایشگاه یا رویدادی شرکت کرده‌اید، با پخش تراکت در میان شرکت‌کنندگان می‌توانید مخاطبان اصلی را جذب برند خود کنید.
بخوانید:  پخش تراکت در نایلون در تهران

همانگونه که ملاحظه  می کنید تبلیغات کاغذی تراکت یک روش بسیار جذاب و زود بازده و کم هزینه است که در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات و کسب کار شما را به مشتریانتان معرفی میکند. تنها با یک طراحی زیبا و چاپ عالی است که تراکت شما تاثیر چند برابر دارد و باعث میشود که تبلیغات موفق داشته باشید.

تنها کافی است که با دفتر تبلیغاتی تراکتی ما تماس حاصل فرماید و هماهنگی لازم برای ارسال تراکت پخشکن خانم و آقا را بکنید. تراکت پخش کننان شرکت دارای تجربه و مهارت بالای تبلیغاتی هستند. که در امر تبلیغات تراکتی به شما کمک می کنند.

تبلیغات کاغذی در تهران

ارسال تراکت پخش کن به سراسر تهران اگر نیاز به تراکت پخش کن ساعتی روزمزد  دارید شرکت تراکت پخشکن برای شما ارسال میکند.

اگر تبلیغات گسترده تری میخواهید انجام دهید و نیاز و چندین تراکت پخش کن دارید شرکت تبلیغاتی تراکتی دارای تعداد زیادی تراکت پخش کن خانم و آقا است که می توانند چندین محله و منطقه را در تهران تحت پوشش تبلیغات خود قرار میدهند.

برای دریافت اطلاعات و چگونگی پخش و ارسال نیرو با دفتر شرکت تبلیغاتی ما تماس حاصل فرماید.

تماس با ما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تعرفه تماس با ما طراحی سایت استخدام
تماس با ما 09936816549