خانه »» پخش تراکت در تهران »» پخش تراکت انتخابات در تهران ۱۴۰۲

پخش تراکت انتخابات در تهران ۱۴۰۲

پخش تراکت انتخابات در تهران ۱۴۰۲ بهمراه چاپ فوری | انجام تبلیغات موثر 

هرچه به زمان انتخابات مجلس نزدیکتر می شویم  نیازهای تبلیغاتی نمایندگان شورای اسلامی و مجلس میان دوره ای به تبلیغات گسترده بیشتر نمایان می شود.

باید تراکت و بروشور زببا و ساده طراحی و چاپ شود و چاپخانه منظم و با کیفیت امر چاپ را انجام دهد که در این امر چاپخانه مجموعه تراکتی بهترین کیفیت را ارائه میدهد.

تماس با ما

پخش تراکت انتخابات در تهران

برخی ویژگی های تبلیغات کاغذی مناسب:

  1. شعار انتخاباتی مجلس در تراکت و اوراق کاغذی:

هر نماینده ای متناسب با دغدغه های شهر خود می بایستی شعاری داشته باشد و بهترین شعار باید تقریبا دارای ویژگیهای باشد که ما در اینجا مطرح می کنیم.

ویژگیهای شعار انتخاباتی :

۱- به صورت مثبت با افعال مثبت باشد.
۲- شعار می بایست کوتاه باشد.
۳- ندایی از یک شکوفایی و تغییر را داشته باشد.
۴-از یک آهنگ و تراز متنی برخوردار باشد.
۵-از کلمات ساده و عامیانه و جامعه پسندانه استفاده شود نه کلماتی که نیاز به ترجمه دارد.
۶- شعارهای موفق از سه کلمه نهایت تا ۷ کلمه تشکیل می شود .
۷- تکراری نباشد.
۸- با شرایط فعلی جامعه و حال و روز فعلی جامعه همخوانی داشته باشد .

رعایت همه این ها باعث میشود که شعار تاثیر گذار باشد و این شعار باید در تراکت ها درج گردد تا مردمی که تراکت به دست آنها میرسد با دیدن تراکت جذب شعار انتخاباتی شده و به ان ناینده رای دهند.

۲-تهیه متن و اهداف مناسب در بروشور و تراکت

یک نماینده باید در جمع مردمی حضور یابد و بهتر است که متنی و رزومه ای به همراه استدلال ، دلیل ، سوال و پاسخ در مورد تغییرات و عملکرد خود تهیه کنید. تصور نمایید در میان جمعی قرار گرفته اید که هزاران سوال درباره چگونگی عملکرد از شما می پرسند و نماینده می بایست در برابر همه این سوالها دلیل و پاسخ مناسبی داشته باشید از آمار واعداد و منابع واقعی جهت صحبت نمودن استفاده نمایید در مقاله های خود به محیط زیست ، بهداشت ، خانوادها ، زنان ، کودکان ، مسائل شغلی و اجتماعی اهمیت زیادی دهید از تکراری بودن مباحث و کپی برداری خودداری کنید

همه اینها لازم نیست در تراکت درج گردد زیرا باعث می شود که تراکت شلوغ شده و جذابیت خود را از دست بدهد.

باید تراکت و بروشور زببا و ساده طراحی و چاپ شود و چاپخانه منظم و با کیفیت امر چاپ را انجام دهد که در این امر چاپخانه مجموعه تراکتی بهترین کیفیت را ارائه میدهد.

تماس با ما

۳- انتخاب عکس مناسب از خود

برای این که یک تبلیغات تاثیر گذار داشته باشید نیازمند عکس هستید ظاهر و پوزیشن شما در عکس بسیار مهم می باشد سعی نماید آنچه جامعه هدف از شما انتظار دارد در عکس ظاهر شوید اگر جامعه فرد خوش تیپ و آراسته را می پسندد سعی نمایید آراسته باشید و اگر فردی با ظاهری ساده می خواهند سعی نمایید در عکس خود ساده به نظر بیایید حتما با عکاس و مشاور خود جهت چگونگی نگاهها و مسیر نگاه در عکس مشاوره نمایید یکی از نکات مهم در عکس نمایندگان انتخاباتی افق دید است که چشم و نگاه آنها چه مسیری را دنبال می نماید.

و بهترین عکس ها را انتخاب کنید و بر روی تراکت چاپ کنید خیلی مهم است که تراکت تبلیغاتی شما عکس داشته باشد. اصلا تراکت تبلیغاتی مجلس بدون عکس جذاب نیست.

انتخاب رنگ

گام بعدی پس از یک شعار خوب و گیرا انتخاب رنگ بسیار مهم می باشد رنگ را می بایستی بر اساس احساسات روز جامعه هدف خود انتخاب نمایید این که چه رنگی تبلیغات شما را در ذهن مخاطب ثبت می نماید نیاز به یک کارشناس جامعه شناس و اجتماعی دارد تا با بررسی محیط به شما پیشنهاد نماید از چه رنگی استفاده نمایید .

بخوانید:  پخش تراکت در پونک تهران تراکت پخش کن در پونک تهران

سعی کنید که رنگ انتخابی شما در تراکت و کارت ویزیت شما هم باشد هماهنگی باعث جذابیت میشود رنگها خود بهترین تبلیغ کننده هستند و باعث جذابیت میشوند .

پخش تراکت انتخابات در تهران
تراکت

بهترین و زود بازده ترین روش تبلیغات تبلیغات تراکتی است در تراکت ها از عکس خود و رنگ انتخابی و شعار خود استفاده نمایید اگر قرار تغییری در جامعه ایجاد کنید بهتر آن تغییر به صورت پیش فرض درست شود و در تراکت چاپ گردد به صورت مثال اگر قرار جایی را آباد نمایید تصویر فرضی از آبادانی آنجا تهیه نمایید و در تراکت چاپ کنید و یا عکسی از موفقیت و پیروزی خود در پروژه ای را عنوان نماید.

تراکت هنوز با وجود شبکه های اجتماعی جایگاه خود را در تبلیغات دارد و حرف اول را میزند. وقتی از منزل خارج می شوید برای کارهای روزمره دیگر در شبکه های اجتماعی نیستید بلکه در دنیای واقعی بهترین روش دیدن عکس و شعار نماینده است که بر روی دیوارها بیلبردها و ماشینها و همه جای سطح شهر است.

تراکت بهترین نوع تبلیغات  کاغذی است که هم زود بازده و هم ارزان قیمت تر از دیگر روش تبلیغاتی است.

تهیه وبلاگ و یا سایت

سایت و وبلاگ بزرگترین و مهمترین پل ارتباطی شما با مخاطبین می باشد
محتوای و انتخاب متن مهمترین قسمت سایت می باشد
کاربری ساده به همراه طراحی آن با رنگی که برای انتخابات انتخاب نموده اید باید هماهنگ شود و همچنین با تراکت و کارت ویزیت شما باید هماهنگ با سایت شما باشد رنگ و لگو یکسان باعث جذابیت میشود.
ریسپانسیو بودن سایت ، دقت نمایید با توجه به اینکه کاربران فعلی اکثرا با موبایل وب گردی می نمایند و یا  از شبکه های اجتماعی موبایل به سایت شما لینک می شوند ریسپانسیو بودن بسیار مهم می باشد سئو نمودن سایت به شکلی که جستجو گرها سایت شما را به مخاطبین در صفحه اول خود معرفی نمایند
امکان نظر دهی و تعامل در سایت خود را فراموش نکنید

امکان دریافت ایده و انتقادات و پیشنهادات
فیلد سوال : در سایت خود از مراجعه کنندگان بپرسید اگر شما نماینده می شدید برای جامعه خود چه می کردید؟
در سایت رزومه خود را به صورت مدیا قرار دهید
در ارتباط با مسائل اجتماعی ، محیط زیست ، زنان ، کودکان ، جمعیت ، جوانان ، خانواده نقطه نظرات خود را عنوان نمایید و راه حلهایی برای زیبا زیستن ارائه نمایید و همچنین به دیدگاه ها توجه کنید و جواب آنها را بدهید
علایق خود را به هنرمندان و ورزشکاران نشان دهید و از آنها دفاع نمایید
طرفداری و جهت گیری سیاستی خود را همراه با جو فعلی جامعه هموار سازید
مقاله های مفید تهیه نمایید
در سایت خود در ارتباط با تاریخ و اجتماع و جغرافیا شهر خوداحضار نظر نمایید
از نمایندگان موفق جهان و ایران و چهره های سرشناس که تاثیر مثبتی در زندگی انسانها داشتن یاد کنید

در تراکت خود سعی کنید جای برای آدرس سایتتان درج کنید که مردم بتوانند از طریق تراکت و آدرسی که در آن درج کرده اید سایت شما را پیدا کنن.

در تراکت نمیشود همه مطالب را درج کرد چون تراکت شلوغ و درهم میشود بهتر است که هر چیزی که نیاز به توضیح دارد را در سایت خود درج کنید.

هماهنگی سایت و کارت ویزیت بسیار مهم است یک رنگ  و یک شعا و یک لو باعث جذابیت میشود و جذب شدن مردم یعنی رای دادن.

پخش تراکت انتخابات در تهران

پخش تراکت کاندیدای مجلس در تهران

تهیه کلیپ

بهتر است که ساخت کلیپ با وجود گسترش مدیا و موبایلهای هوشمند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد
مدیا تاثیر فوق العاده ای بر حواس ۵ گانه فرد می گذارد
ویژگیهای مدیا :
نمایش دغدغه جامعه و راه حل شما
استفاده از شعار
حداکثر زمان ۱۵ ثانیه تا ۳۰ ثانیه
درباره آنچه قرار تغییر دهید (مشکل را نمایش دهید )
ساخت انیمیشن فرضی از تغییراتی که شما خواهانش می باشید
رزومه ی خود و موفقیتهای تحصیلی و شغلی و.. را به شکل ویدیو در بیارید

بخوانید:  تراکت پخش کن حرفه ای در شرق تهران

تماس با ما

ابزارهای تبلیغاتی جهت انتشار

“شبکه های اجتماعی “

بهتر است که سعی نمایید در شبکه های اجتماعی جهت برقراری و تعامل با جامعه پایگاهی داشته باشید از مقاله های ,محتوا , کلیپها و شعارها که تهیه نمودید استفاده نمایید و به تعامل با مردم بپردازید کاربران مجازی را به سایت و وبلاگ خود لینک دهید

می توانید در تراکت ادرس وبلاگ و شبکه های اجتماعی خود را درج کنید تا مردم شما را از این تریق پیدا کنند.

“پنل اس ام اس “

یکی دیگر از روشهای تبلیغاتی اسمس است از طریق پنل اس ام اس شعارها ,اهداف , اخبار و لینکهای ارتباطی خود در شبکه های اجتماعی را اطلاع رسانی نمایید .

 

“تبلیغات محیطی “

بیلبوردها شهری و تبلیغ بر روی اتوبوسها با شعار و رنگ انتخاباتی تعین شود  بیلبردها بهترین روش تبلیغاتی هستند .دیدن عکس و شعار نماینده  بر روی بیلبرد بهترین نوع تبلیغت است.

“روزنامه ها “

از روزنامه ها جهت انتشار اخبار و رزومه خود و مقاله های خود استفاده نمایید  می توانید   روزنامه ها و مجله های که مقالات و شعار و اهداف شما در ان درج شده بین مردم پخش کنید.

در کنار روزنامه می توانید تراکت نیز پخش کنید چون در روزنامه و مجله به راحتی نمیشود تبلیغات گسترده کرد این دو  در کنار هم باعث اعتماد و جذب مردم میشود. ویک تبلیغات خوب و عالی هستن.

“شبکه های تلویزیونی “

شاه کلید تبلیغات حضور در شبکه های تلویزیونی است در شبکه های تلویزیونی محلی خود حضور بیابید . مردم همه ساعت شبانه روز پای تلوزیون نیستند و ممکن است که از ساعت حضور شما در تلوزیون اگاهی نداشته باشند پس می توان با پخش تراکت در سطح شهر مردم را از ساعت و شبکه ای که قرار است در آن حضور یابید اطلاع رسانی کنید.

 

“تراکتها”

بهترین روش تبلیغاتی پخش تراکت است سعی کنید تراکت های مخصوص انتخابات شما متفاوت و شیک باشد سعی نمایید تراکتها خود را در یک پاکت نامه پست و ارسال نمایید . می توانید تراکت های که در داخل پاکت نامه هستند را به تراکت پخش کن بدهید و تراکت پخش کن تراکت ها را خانه به خانه پست کند.

پخش تراکت انتخابات در تهران

پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران

 

“ایمیل سنترها “

از ایمیل سنترها برای انتشار لینکها ، اخبار ، لینکها و مقاله های خود استفاده نمایید و میتوان آدرس  امیل خود را از طرق تراکت در اختیار مردم قرار دهید تا مردم بتوانند به شما را پیداکنند  و از مقالات  و سخنان شما بهرمند شوند.

“برگزاری جلسات و مهمانی ها ”

سعی نمایید جلساتی ترتیب دهید و بازاریان شهر و دانشجویان را جهت اهداف و همچنین جامعه کارآفرینان را به تعامل دعوت نمایید.   یک نماینده مردمی باید در مجالس مردمی حضور داشته باشد در مساجد و مکان های مذهبی و باشگاه ها و میتوان در این مکان کا با مردم رودر رو صحبت کرد و به مشکلات آنها گوش داد و راه کار حل مشکل را که دارید به آنها بگوید این بهترین نوع تبلیغات است مردم  به شما اعتماد خواهند کرد.

 

تماس با ما

“سایتها و وبلاگها “

مقاله خود را در وبلاگها و سایتهای محلی و خبری خود انتشار دهید هر چیزی که مهم است مردم بدانند و در وبسایتتان قرار دهید ممکن است که مردم  در سخنرانی شما حضور نداشته باشن ولی می توانند این سخنرانی  و کلیپ های سخنرانی شما را در سایتتان ببینند.

بخوانید:  پخش تراکت در ولنجک تهران تراکت پخش کن در ولنجک تهران

می توانید در تراکت زمان سخنرانی و مکانی که قرار است سخنرانی کنید به اطلاع مردم برسانید.

پخش تراکت انتخابات در تهران

 sms

اسمس هم در میان ابزارهای اطلاع رسانی : پنل اس ام اس بیشترین نقش را بازی می نماید چرا که با مدت زمان کوتاه ۷ روزه تبلیغات ، قادر به ارسال و اطلاع رسانی سریع اهداف با سرعت بسیار بالا و کم هزینه به مخاطبین خود می باشید

نکاتی مهم برای انتخاب پنل اس ام اس

پنل اس ام اس از سورس بوده و نماینده پنلها دیگر نباشد
پنل اس ام اس توسط خود شرکت ارائه شده کد نویسی شده باشد
دارای سرور اختصاصی از داخل ایران جهت امنیت باشد
دارای نماد از اینماد باشد
از سابقه فعالیت درخشان برخوردار باشد

نمایش دلیوری کامل و بازگشت پیامکهای مسدود تبلیغاتی
همون گونه که مشاهده کردید یک نماینده مجلس باید ترکیبی از روشهای مختلف تبلیغاتی را داشته باشد و تنها یک روش کافی برای تبلیغات نمایند مجلس نیست

و مهمترین و بهترین روش تبلیغات تراکتی است تبلیغات تراکت همان گونه که بیان شد باعث تقویت دیگر روشهای تبلیغاتی هم هست.

تبلیغات تراکتی یکی از زودبازده ترین روشهای تبلیغاتی است که می توان به این روش تبلیغاتی  تمام نقاط تهران را تحت پوشش قرار داد.

تبلیغات تراکتی خود به روشهای مختلفی انجام میشود ولی بهترین روش پخش تراکت انتخاباتی به روش چسباندن تراکت نماینده برروی دیوارها و مکان های مخصوص تراکت است هرچه تعداد تراکت های که از نماینده پخش میشود بیشتر باشد این باعث میشود که در ذهن مردم بمانند و مردم در هنگام رای دادن به نماینده  رای دهند.

پست کردن تراکت به منال باید در این روش تراکت ها در حد امکان شیک و مانند پاکت نامه باشد که جذاب باشد هرچه تراکت زیبا و جذاب طراحی شده باشد باعث میشود که تاثیر گزارتر باشد.

باید این را در نظر داشته باشید تبلیغات کاغذی عمرش کوتاه است و رقابت بسیار شدید بنابر این تا جای که امکان دارد در یک ماه تبلیغات باید هر روز و هر ساعت تبلیغات تراکتی ادامه داشته باشد تا نتیجه دلخواه به دست بیاید.

 

تماس با ما

پخش تراکت انتخابات در تهران

 

ارسال تراکت پخش کن به سراسر تهران

پخش تراکت انتخابات در شمال تهران

شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد،پونک، سعادت آباد و شهرک غرب جنت اباد

پخش تراکت انتخابات در شرق تهران

شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

پخش تراکت انتخابات  در غرب تهران

غرب تهران: ستارخان، آریاشهر، ، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد

پخش تراکت انتخابات در جنوب تهران

جنوب شهر تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

پخش تراکت انتخابات در مرکز تهران

مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان

برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال تراکت پخش کن حرفه ای به سراسر تهران کافی است با دفتر شرکت تراکتی تماس حاصا فرمایید.

شرکت تراکتی دارای تراکت پخش کن خانم و آقای ماهر و آموزش دیده در امر تبلیغات تراکتی می باشند.

پخش تراکت تضمینی بدون هیچ دورریزی پخش حرفه ای تراکت نمایندگان مجلس در سراسر تهران.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تعرفه تماس با ما طراحی سایت استخدام
تماس با ما 09936816549