خانه »» چاپ تراکت »» چاپ تراکت در تیتراژبالا

چاپ تراکت در تیتراژبالا

چاپ تراکت در تیتراژبالا در بازار رقابتی امروز صاحبان مشاغل به دنبال تبلیغ خود و محصولات خود هستند و چاپ تراکت یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی است . ولی همیشه هزینه چاپ برای کسانی که می خواهند تراکت چاپ کنند مهم است و از طرف دیگر برای آنها کیفیت چاپ و همچنین تعداد تراکت های که چاپ کرده اند هم مهم است.

سفارش چاپ نداریم لطفا تماس نگیرید.

صاحبان مشاغل که می خواهند تراکت یا کارت ویزیت ،کاتالوگ، پوستر در تعداد بالا چاپ کند نیاز به این دارند که بدانن با چه روشی می توانند چاپ تراکت در تیتراژ بالا با کمترین هزینه داشته باشند.

چاپ تراکت در تیتراژبالا

بهترین روش چاپ افست است که شرکت تبلیغاتی تراکتی آن را به شما معرفی می کند.

افست نوعي از چاپ است كه امروزه به طور بسيار گسترده براي چاپ تراکت کارت ویزیت، بروشور و كاتالوگ ، پوستر و خلاصه هر چيزي كه قرار است بر روي كاغذ و با تيراژ بالا (معمولاً ۱۰۰۰ عدد يا بيشتر) و نيز با كيفيت بالا چاپ شود مورد استفاده قرار مي گيرد.

دستگاه هاي چاپ افست چاپ در اندازه های مختلف می تواند انجام دهد.

همیشه رنگ و تعداد رنگ در چاپ مهم بوده و هست در چاپ افست از مدل رنگ CMYK استفاده مي شود و هر رنگ به صورت جدا گانه بر روي كاغذ چاپ ميشود و عمل تركيب رنگ بر روي كاغذ صورت ميگيرد.برخي از دستگاه هاي چاپ افست داراي يك ستون رنگ هستند يعني در هر بار مكش كاغذ فقط مي توانند يك رنگ را روي كاغذ چاپ كنند. برخي از دستگاه ها دو رنگ و برخي نيز چهار رنگ هستند كه چاپ هر چهار رنگ را با يك بار مكش كاغذ انجام مي دهند. برخي از دستگاه هاي چاپ افست ۵ رنگ هستند كه علاوه بر چاپ هم زمان CMYK ميتوانند چاپ رنگ پنجم (مثلاً نقره اي يا طلايي يا رنگ هاي ساختگي) و يا حتي چاپ ورني را انجام دهند.

بخوانید:  چاپ عالی تراکت نیاز به طراحی حرفه ای دارد

امروزه تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است بخصوص در بخش چاپ طبعی است که تكنولوژي چاپ افست كمي پيچيده باشد. در اين تكنولوژي براي چاپ هر رنگ بر روي كاغذ از سه استوانه ي اصلي استفاده مي‌شود. به دور غلطك اول صفحه اي فلزي از جنس آلومينيوم كه به آن پليت يا زينك ميگويد پيچيده مي شود. اين صفحه ي فلزي قبلاً در واحد پيش از چاپ موسوم به ليتوگرافي ساخته مي شود. در ليتو گرافي فايلي كه براي چاپ ارسال شده است به چهار رنگ تشكيل دهنده ي آن (CMYK) تقسيم شده و فايل مربوط به هر رنگ با نوعي از مواد پليمري مخصوص بر روي سطح ورقه ي آلومينيومي چاپ ميشود. جنس سطح زينك يعني بخشهايي كه از ماده ي پليمري پوشانده شده است به گونه ايست كه به هيچ عنوان مركب را به خود جذب نميكند اما جاذب آب مي باشد. جنس بخش پليمري به گونه ايست كه دقيقاً برعكس عمل مي كند يعني مركب را جذب كرده و آب را جذب نمي كند.

بخوانید:  خرید کارت تاروت لنورماند اوراکل در تهران | چاپ و فروش دک تاروت

چاپ تراکت در تیتراژبالا

تراکت پخش کن ساعتی در تهران

چاپ تراکت در تهران

بهتر است که با نحویه کار دستگاه چاپ افیست اشنا شویم و بدانیم در دستگاه چاپ افیست چند رنگ را می توان چاپ کرد  در يك دستگاه چاپ افست چهار رنگ مكانيزم بالا چهار بار در طول دستگاه تكرار مي شود . بنا بر اين ابعاد دستگاه هاي چاپ افست بستگي به سايز چاپ آنها و نيز به تعداد رنگ آنها دارد. قيمت دستگاه هاي چاپ افست هم به همين امر و نيز كمپاني توليد كننده و سال توليد دستگاه بستگي دارد. به طور كلي دستگاه هاي چاپ افست بسيار بزرگ و نيز بسيار گران قيمت هستند.

از کجا می شود تشخیص داد که دستگاه چاپ افست چند رنگه است؟تشخيص چهار رنگ بودن دستگاه با توجه به تعداد ستون هاي رنگ به راحتي امكان پذير است چون چاپ رنگها در سيستم چاپ افست به صورت جدا گانه انجام مي شود تطبيق دقيق رنگ ها بر روي هم از موارد بسيار مهم در كيفيت چاپ مي باشد. در دستگاه هاي قديمي تطبيق رنگها به صورت دستي و از طريق سيستم هاي مكانيكي صورت مي گيرفت كه در بسياري از مواقع با اندك خطايي همراه بود كه باعث سايه دار شدن عكس ها و مخصوصاً نوشته ها مي شد. در اين سيستم ها تجربه و دقت مسئول چاپ در رسيدن به كيفيت چاپ مطلوب بسيار مهم بود اما در سيستم هاي جديد تر تطبيق رنگ به صورت كامپيوتري و از طريق سيستم هاي ديجيتال صورت ميگيرد. در اين سيستم ها نقش اپراتور كاهش پيدا كرده است اما كاربران اين سيستم ها (كه در ايران به آنها ماشين چي گفته ميشود) بايد داراي توانايي كار با كامپيوتر باشند.

بخوانید:  قیمت چاپ تراکت A5 معمولی ۸۰ گرم و گلاسه ۱۳۵گرم

نحوه ي محاسبه ي قيمت چاپ در سيستمِ چاپ افست به اين صورت است كه از يك برگ تا ۵۰۰۰ برگ هزينه اي ثابت براي چاپ دريافت ميگردد و با توجه به اينكه هزينه ي ساخت زينك نيز ثابت بوده و به تيراژ كار بستگي پيدا نميكند با افزايش تيراژ چاپ هزينه ي چاپ هر برگ كاهش مي يابد.به همين دليل از چاپ افست براي چاپ در تيراژ هاي پايين استفاده نمي شود.

اگر به دنبال چاپ در تیتراژ پایین هستید چاپ افست برای شما مناسب نیست زیرا در چاپ با تیتراژ پایین با دستگاه افست هزینه های شما بسیار بالا میشود. بهتر است اگر به دنبال چاپ در تیتراژ  پایین هستید به روش دیجیتالی تراکت و یا کارت ویزیت خود را چاپ کند.

در روش دیجیتالی حتی میشود یک نصخه برای نمونه چاپ کرد ولی چاپ افست برای چاپ کردن در تیتراژهای بالا است.

شرکت تبلیغاتی تراکتی دارای پشرفته ترین دستگاه های چاپ دنیا می باشند که چاپ تراکت های شما را در تیتراژهای بالا انجام می دهد با کمترین هزینه و کیفیت عالی.

تراکت
چاپ

سفارش چاپ نداریم لطفا تماس نگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تعرفه تماس با ما طراحی سایت استخدام
تماس با ما 09211214132